Partnerzy

Szanowni Państwo,

Pragniemy złożyć ofertę wystąpienia Państwa Firmy lub produktu w charakterze sponsora Klubu Sportowego Stoczniowiec Płock. Zapraszamy do współpracy zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne, które chciałaby nawiązać długoterminową współpracę z Klubem Sportowym Stoczniowiec Płock. Przygotowaliśmy oferty dla sponsorów wspomagających, sponsorów głównych,  sponsorów strategicznych i sponsorów tytularnych (przedstawiciel sponsora tytularnego może znaleźć się w Zarządzie Klubu).
 
Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych zarówno w Polsce jak i na świecie, a Naszą ideą jest szkolenie dzieci i młodzieży zachowując indywidualne podejście do każdego młodego piłkarza jak i propagowanie zdrowego trybu życia przez uprawianie piłki nożnej.   

Klub Sportowy Stoczniowiec Płock to klub wielkimi tradycjami. W swojej ponad 60letniej historii klub z Płocka występował na szczeblu dawnej III ligi (odpowiednika aktualnej II ligi), a na stadionie Stoczniowca gościły takie drużyny jak Widzew Łódź, Lech Poznań czy Elana Toruń. Wielką atrakcją dla miasta były również lokalne derby pomiędzy Stoczniowcem, a Wisłą Płock.
 

Zapraszamy do współpracy. 


Partnerzy

Patroni medialni

Patroni medialni