Wisła przełamała Stocznię

Drugi zespół seniorów Stoczniowca w miniony weekend podejmował na własnym obiekcie Wisłę Nowy Duninów. Po emocjonującym meczu, zawodnicy Rafała Stebnera musieli uznać wyższość rywali. Wisła wygrała, przerywając naszą serię czterech zwycięstw z rzędu.

W miniony weekend nasi seniorzy rozgrywali tylko jedno spotkanie. Z uwagi na zagrany awansem mecz Klasy A, czekało nas jedynie spotkanie drugiej drużyny w płockiej Klasie B. Na obiekt przy Kolejowej 3 przyjechała drużyna Wisły Nowy Duninów. Poprzednie mecze pomiędzy obiema drużynami pokazały, że czekają nas ogromne emocje i tak również było tym razem.

Stocznia pozytywnie naładowana czterema zwycięstwami z rzędu liczyła na kontynuowanie swojej passy, a przyjezdni z Nowego Duninowa chcieli odegrać się za marcową porażkę na własnym obiekcie. W spotkanie zdecydowanie lepiej weszli gospodarze. Żeglarze chcieli zaznaczyć swoją przewagę i zdobyli pierwszą bramkę w spotkaniu i utrzymali prowadzenie aż do gwizdka oznajmiającego koniec pierwszej połowy. Po zmianie stron jednak goście chcieli za wszelką cenę odrobić straty i rzucili się do ataków, które szybko przyniosły im bramkę dającą remis. Następnie toczyła się wyrównana walka z obu stron o przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść, i gdy wydawało się, że mecz pomiędzy Wisłą i Stocznią zakończy się po raz pierwszy w tym sezonie podziałem punktów, zawodnicy z Nowego Duninowa w doliczonym czasie gry zdobyli gola dającego im trzy punkty. Naszym zawodnikom zabrakło już czasu na odrobienie strat do rywala.

Stoczniowiec II Płock 1:2 Wisła Nowy Duninów

Strzelcy: Piotr Zemło 23 – Kamil Dominiak 52, Maciej Kwiatkowski 90+1

Skład: Jan Woźniak (46 Kamil Wieczorkowski) – Kacper Borucki (46 Bartosz Pawlikowski), Filip Dorobek (46 Kajetan Dorobek), Filp Góźdź, Patryk Grodzicki (46 Adrian Patora), Dawid Kasztelan (75 Przemysław Siemieniako), Antoni Kieszkowski, Jan Kołodziejski, Damian Piórkowski, Kordian Popowski (69 Adam Kaszewski), Piotr Zemło (62 Michał Grodzicki).

Patroni medialni