Wyszukaj
Podaj szukane słowo
Wyszukaj na stronie
Zamknij wyszukiwarkę
Stoczniowiec
Płock
Sklep
Aktualności
O Klubie
Historia klubu
ZARZĄD KLUBU
Składki członkowskie
Regulamin
Statut
Drużyny
Stoczniowiec I
Stoczniowiec II
Junior U-16
Trampkarz U-15
Trampkarz U-14
Młodzik U-13 I
Młodzik U-13 II
Młodzik U-12
Orlik U-11
Orlik U-10
Żak U-9
Żak U-8
Skrzat U-7
Galeria
Partnerzy
Stadion
Kontakt
Sklep
Strefa klubowa
Pokaż wyszukiwarkę
Facebook Stoczniowiec Płock - otwiera się w nowej karcie
otwiera się w nowej karcie
B klasa Płock Sezon 2023/24 B klasa
Wyniki
Szukaj meczów
Uczestnik
Wszystko
Orkan Sochaczew
Wisła Nowy Duninów
Sparta Nowe Miszewo
Mazowia Słubice
Zjednoczeni Bulkowo
Wisła Główina-Sobowo
ULKS Ciółkowo
Lwówianka Lwówek
Polonia Radzanowo
Błękitni Raciąż
Świt II Staroźreby
GKS Góra
Błyskawica Lucień
Pogoń Słupia
Zorza Szczawin Kościelny
Orzeł Goleszyn
Wicher Cieszewo
Huragan Bodzanów
Stoczniowiec Płock I
Stoczniowiec Płock U-16
Stoczniowiec Płock II
Stoczniowiec Płock Żak U-8
Stoczniowiec Płock Żak U-9
Stoczniowiec Płock Orlik U-10
Stoczniowiec Płock Orlik U-11
Stoczniowiec Płock Młodzik U-12 II
Stoczniowiec Płock Młodzik U-12 I
Stoczniowiec Płock Młodzik U-13
Stoczniowiec Płock Trampkarz U-14
Stoczniowiec Płock Trampkarz U-15
Wszystko
D
W
Dzień meczu
Wszystko
1 kolejka B klasa
2 kolejka B klasa
3 kolejka B klasa
4 kolejka B klasa
5 kolejka B klasa
6 kolejka B klasa
7 kolejka B klasa
8 kolejka B klasa
9 kolejka B klasa
10 kolejka B klasa
11 kolejka B klasa
12 kolejka B klasa
13 kolejka B klasa
14 kolejka B klasa
15 kolejka B klasa
16 kolejka B klasa
17 kolejka B klasa
18 kolejka B klasa
19 kolejka B klasa
20 kolejka B klasa
21 kolejka B klasa
22 kolejka B klasa
23 kolejka B klasa
24 kolejka B klasa
25 kolejka B klasa
26 kolejka B klasa
27 kolejka B klasa
28 kolejka B klasa
Data
Szukaj
Mazowia Słubice
4 - 1
Stoczniowiec Płock II
ULKS Ciółkowo
7 - 0
Orkan Sochaczew
Sparta Nowe Miszewo
1 - 4
Zjednoczeni Bulkowo
Wisła Główina-Sobowo
3 - 1
Wisła Nowy Duninów
Stoczniowiec Płock II
4 - 2
Wisła Nowy Duninów
Zjednoczeni Bulkowo
3 - 4
Wisła Główina-Sobowo
Orkan Sochaczew
0 - 5
Sparta Nowe Miszewo
Mazowia Słubice
0 - 3
ULKS Ciółkowo
ULKS Ciółkowo
2 - 1
Stoczniowiec Płock II
Wisła Główina-Sobowo
7 - 1
Orkan Sochaczew
Wisła Nowy Duninów
4 - 4
Zjednoczeni Bulkowo
Mazowia Słubice
1 - 1
Sparta Nowe Miszewo
Stoczniowiec Płock II
2 - 3
Zjednoczeni Bulkowo
Orkan Sochaczew
5 - 4
Wisła Nowy Duninów
Mazowia Słubice
1 - 0
Wisła Główina-Sobowo
ULKS Ciółkowo
2 - 1
Sparta Nowe Miszewo
Sparta Nowe Miszewo
1 - 2
Stoczniowiec Płock II
Wisła Główina-Sobowo
2 - 1
ULKS Ciółkowo
Wisła Nowy Duninów
0 - 2
Mazowia Słubice
Zjednoczeni Bulkowo
4 - 0
Orkan Sochaczew
Stoczniowiec Płock II
9 - 1
Orkan Sochaczew
Mazowia Słubice
0 - 0
Zjednoczeni Bulkowo
ULKS Ciółkowo
5 - 1
Wisła Nowy Duninów
Sparta Nowe Miszewo
2 - 1
Wisła Główina-Sobowo
Wisła Główina-Sobowo
7 - 0
Stoczniowiec Płock II
Wisła Nowy Duninów
2 - 3
Sparta Nowe Miszewo
Zjednoczeni Bulkowo
1 - 3
ULKS Ciółkowo
Orkan Sochaczew
0 - 3
Mazowia Słubice
Stoczniowiec Płock II
0 - 1
Mazowia Słubice
Orkan Sochaczew
3 - 5
ULKS Ciółkowo
Zjednoczeni Bulkowo
3 - 0
Sparta Nowe Miszewo
Wisła Nowy Duninów
1 - 5
Wisła Główina-Sobowo
Wisła Nowy Duninów
4 - 3
Stoczniowiec Płock II
Wisła Główina-Sobowo
1 - 3
Zjednoczeni Bulkowo
Sparta Nowe Miszewo
4 - 2
Orkan Sochaczew
ULKS Ciółkowo
2 - 0
Mazowia Słubice
Sparta Nowe Miszewo
0 - 4
Mazowia Słubice
Stoczniowiec Płock II
0 - 2
ULKS Ciółkowo
Orkan Sochaczew
4 - 5
Wisła Główina-Sobowo
Zjednoczeni Bulkowo
3 - 2
Wisła Nowy Duninów
Zjednoczeni Bulkowo
5 - 1
Stoczniowiec Płock II
Wisła Nowy Duninów
5 - 1
Orkan Sochaczew
Wisła Główina-Sobowo
2 - 2
Mazowia Słubice
Sparta Nowe Miszewo
2 - 7
ULKS Ciółkowo
Stoczniowiec Płock II
5 - 1
Sparta Nowe Miszewo
ULKS Ciółkowo
0 - 6
Wisła Główina-Sobowo
Mazowia Słubice
2 - 0
Wisła Nowy Duninów
Orkan Sochaczew
2 - 3
Zjednoczeni Bulkowo
Orkan Sochaczew
3 - 4
Stoczniowiec Płock II
Zjednoczeni Bulkowo
1 - 1
Mazowia Słubice
Wisła Nowy Duninów
1 - 3
ULKS Ciółkowo
Wisła Główina-Sobowo
3 - 1
Sparta Nowe Miszewo
Orkan Sochaczew
4 - 6
Sparta Nowe Miszewo
Wisła Nowy Duninów
4 - 0
Zjednoczeni Bulkowo
18-11-2023
Stoczniowiec Płock II
4 - 2
Wisła Główina-Sobowo
19-11-2023
Sparta Nowe Miszewo
1 - 3
Wisła Nowy Duninów
16-03-2024 14:00
Mazowia Słubice
1 - 0
Orkan Sochaczew
17-03-2024 15:00
ULKS Ciółkowo
2 - 2
Zjednoczeni Bulkowo
23-03-2024
Orkan Sochaczew
2 - 3
ULKS Ciółkowo
23-03-2024
Zjednoczeni Bulkowo
4 - 2
Sparta Nowe Miszewo
23-03-2024
Wisła Nowy Duninów
1 - 1
Wisła Główina-Sobowo
24-03-2024 13:30
Stoczniowiec Płock II
1 - 1
Mazowia Słubice
30-03-2024
Wisła Główina-Sobowo
3 - 1
Zjednoczeni Bulkowo
30-03-2024
ULKS Ciółkowo
0 - 0
Mazowia Słubice
30-03-2024 11:00
Wisła Nowy Duninów
1 - 2
Stoczniowiec Płock II
06-04-2024
Orkan Sochaczew
1 - 5
Wisła Główina-Sobowo
06-04-2024
Sparta Nowe Miszewo
1 - 3
Mazowia Słubice
07-04-2024 12:30
Stoczniowiec Płock II
4 - 0
ULKS Ciółkowo
13-04-2024
Wisła Nowy Duninów
3 - 2
Orkan Sochaczew
13-04-2024
Wisła Główina-Sobowo
2 - 0
Mazowia Słubice
13-04-2024
Sparta Nowe Miszewo
1 - 1
ULKS Ciółkowo
13-04-2024 17:00
Zjednoczeni Bulkowo
7 - 1
Stoczniowiec Płock II
20-04-2024
ULKS Ciółkowo
2 - 1
Wisła Główina-Sobowo
20-04-2024
Mazowia Słubice
1 - 0
Wisła Nowy Duninów
20-04-2024
Orkan Sochaczew
2 - 4
Zjednoczeni Bulkowo
21-04-2024 13:30
Stoczniowiec Płock II
5 - 4
Sparta Nowe Miszewo
27-04-2024
Zjednoczeni Bulkowo
3 - 4
Mazowia Słubice
27-04-2024
Wisła Nowy Duninów
1 - 1
ULKS Ciółkowo
27-04-2024
Wisła Główina-Sobowo
3 - 0
Sparta Nowe Miszewo
04-05-2024
Sparta Nowe Miszewo
0 - 4
Wisła Nowy Duninów
04-05-2024
ULKS Ciółkowo
3 - 1
Zjednoczeni Bulkowo
04-05-2024
Mazowia Słubice
2 - 1
Orkan Sochaczew
05-05-2024 19:00
Stoczniowiec Płock II
8 - 2
Wisła Główina-Sobowo
08-05-2024 19:30
Orkan Sochaczew
v
Stoczniowiec Płock II
11-05-2024
ULKS Ciółkowo
v
Orkan Sochaczew
11-05-2024
Sparta Nowe Miszewo
v
Zjednoczeni Bulkowo
11-05-2024
Wisła Główina-Sobowo
v
Wisła Nowy Duninów
12-05-2024 18:00
Mazowia Słubice
v
Stoczniowiec Płock II
18-05-2024
Zjednoczeni Bulkowo
v
Wisła Główina-Sobowo
18-05-2024
Orkan Sochaczew
v
Sparta Nowe Miszewo
18-05-2024
Mazowia Słubice
v
ULKS Ciółkowo
19-05-2024 13:30
Stoczniowiec Płock II
v
Wisła Nowy Duninów
25-05-2024 14:49
Wisła Nowy Duninów
v
Zjednoczeni Bulkowo
25-05-2024 15:50
Wisła Główina-Sobowo
v
Orkan Sochaczew
25-05-2024 16:50
ULKS Ciółkowo
v
Stoczniowiec Płock II
25-05-2024 17:50
Mazowia Słubice
v
Sparta Nowe Miszewo
01-06-2024
Orkan Sochaczew
v
Wisła Nowy Duninów
01-06-2024
Mazowia Słubice
v
Wisła Główina-Sobowo
01-06-2024
ULKS Ciółkowo
v
Sparta Nowe Miszewo
02-06-2024 13:30
Stoczniowiec Płock II
v
Zjednoczeni Bulkowo
«
1
2
»
Wyświetl
5
10
20
25
50
100
Wszystko
Patroni medialni