Za nami spotkanie z młodymi adeptami futbolu!
W dniu wczorajszym odbył się pierwszy trening dzieci z roczników 2019, 2020 i 2021. Najmłodsi adepci piłki nożnej pomimo fatalnej pogody licznie odwiedzili boisko przy ul. Kolejowej 3, gdzie mieli dużo zabawy, ćwiczeń z piłkami oraz pierwsze mecze.
Wszystkich chętnych, którzy chcą do Nas dołączyć zapraszamy na kolejne wizyty w Naszym Klubie.
Trenujemy regularnie do końca czerwca w: poniedziałki oraz czwartki godz. 16:15.
Kontakt do trenerów:
Maciej Hućko -> 733-730-965,
Piotr Olenderek -> 789-354-345.









