Strefa klubowa

Liga Okręgowa Seniorzy 2020/2021 Seniorzy
1 Kolejka 15-08-2020 00:00 Skra Drobin 1 : 9 Stoczniowiec Płock
  15-08-2020 00:00 Zryw Bielsk 0 : 2 Mazur Gostynin
  15-08-2020 00:00 Pogoń Słupia 1 : 4 Unia Czermno
  15-08-2020 00:00 Amator Maszewo 2 : 7 Błękitni Gąbin
  15-08-2020 00:00 Delta Słupno 0 : 0 Orzeł Goleszyn
  15-08-2020 00:00 Stegny Wyszogród 3 : 2 Skrwa Łukomie

2 kolejka 23-08-2020 00:00 Orzeł Goleszyn 3 : 2 Skra Drobin
  23-08-2020 00:00 Orkan Sochaczew 0 : 6 Amator Maszewo
  23-08-2020 00:00 Mazur Gostynin 1 : 1 Unia Czermno
  23-08-2020 00:00 Pogoń Słupia 0 : 4 Delta Słupno
  23-08-2020 00:00 Skrwa Łukomie 1 : 4 Zryw Bielsk
  23-08-2020 00:00 Błękitni Gąbin 2 : 4 Stegny Wyszogród
  23-08-2020 13:00 Unia Iłów 2 : 5 Stoczniowiec Płock

1 Kolejka 26-08-2020 00:00 Orkan Sochaczew 1 : 2 Unia Iłów

3 kolejka 29-08-2020 00:00 Zryw Bielsk 3 : 2 Błękitni Gąbin
  29-08-2020 00:00 Amator Maszewo 2 : 5 Unia Iłów
  29-08-2020 00:00 Unia Czermno 1 : 3 Skrwa Łukomie
  29-08-2020 00:00 Delta Słupno 1 : 1 Mazur Gostynin
  29-08-2020 00:00 Stegny Wyszogród 4 : 2 Orkan Sochaczew
  29-08-2020 00:00 Skra Drobin 11 : 3 Pogoń Słupia
  29-08-2020 17:00 Stoczniowiec Płock 3 : 0 Orzeł Goleszyn

4 kolejka 06-09-2020 00:00 Skrwa Łukomie 4 : 4 Delta Słupno
  06-09-2020 00:00 Błękitni Gąbin 1 : 0 Unia Czermno
  06-09-2020 00:00 Unia Iłów 3 : 3 Orzeł Goleszyn
  06-09-2020 00:00 Orkan Sochaczew 0 : 5 Zryw Bielsk
  06-09-2020 00:00 Mazur Gostynin 5 : 2 Skra Drobin
  06-09-2020 00:00 Amator Maszewo 7 : 1 Stegny Wyszogród
  06-09-2020 11:00 Pogoń Słupia 0 : 18 Stoczniowiec Płock

5 kolejka 12-09-2020 00:00 Delta Słupno 2 : 1 Błękitni Gąbin
  12-09-2020 00:00 Stegny Wyszogród 1 : 4 Unia Iłów
  12-09-2020 00:00 Skra Drobin 4 : 1 Skrwa Łukomie
  12-09-2020 00:00 Zryw Bielsk 3 : 2 Amator Maszewo
  12-09-2020 00:00 Orzeł Goleszyn 12 : 0 Pogoń Słupia
  12-09-2020 00:00 Unia Czermno 1 : 3 Orkan Sochaczew
  12-09-2020 16:30 Stoczniowiec Płock 5 : 1 Mazur Gostynin

6 kolejka 19-09-2020 00:00 Unia Iłów 7 : 5 Pogoń Słupia
  19-09-2020 00:00 Amator Maszewo 2 : 0 Unia Czermno
  19-09-2020 00:00 Mazur Gostynin 5 : 0 Orzeł Goleszyn
  19-09-2020 00:00 Stegny Wyszogród 3 : 9 Zryw Bielsk
  19-09-2020 00:00 Błękitni Gąbin 7 : 1 Skra Drobin
  19-09-2020 00:00 Orkan Sochaczew 1 : 2 Delta Słupno

7 kolejka 26-09-2020 00:00 Unia Czermno - : - Stegny Wyszogród
  26-09-2020 00:00 Pogoń Słupia 1 : 6 Mazur Gostynin
  26-09-2020 00:00 Delta Słupno 5 : 1 Amator Maszewo
  26-09-2020 00:00 Skra Drobin 2 : 0 Orkan Sochaczew
  26-09-2020 00:00 Zryw Bielsk 6 : 3 Unia Iłów
  26-09-2020 00:00 Orzeł Goleszyn 4 : 1 Skrwa Łukomie
  27-09-2020 16:00 Stoczniowiec Płock 4 : 2 Błękitni Gąbin

8 kolejka 03-10-2020 00:00 Błękitni Gąbin 1 : 1 Orzeł Goleszyn
  03-10-2020 00:00 Stegny Wyszogród 1 : 2 Delta Słupno
  03-10-2020 00:00 Amator Maszewo 6 : 3 Skra Drobin
  03-10-2020 00:00 Zryw Bielsk 7 : 1 Unia Czermno
  03-10-2020 00:00 Unia Iłów 5 : 1 Mazur Gostynin
  03-10-2020 00:00 Skrwa Łukomie 1 : 1 Pogoń Słupia
  03-10-2020 16:00 Orkan Sochaczew 0 : 2 Stoczniowiec Płock

9 kolejka 10-10-2020 00:00 Pogoń Słupia - : - Błękitni Gąbin
  10-10-2020 00:00 Unia Czermno 4 : 3 Unia Iłów
  10-10-2020 00:00 Mazur Gostynin 5 : 2 Skrwa Łukomie
  10-10-2020 00:00 Delta Słupno 1 : 2 Zryw Bielsk
  10-10-2020 00:00 Skra Drobin 3 : 3 Stegny Wyszogród
  10-10-2020 00:00 Orzeł Goleszyn 0 : 0 Orkan Sochaczew
  10-10-2020 15:30 Stoczniowiec Płock 8 : 2 Amator Maszewo

10 kolejka 17-10-2020 00:00 Błękitni Gąbin 4 : 1 Mazur Gostynin
  17-10-2020 00:00 Unia Czermno 1 : 4 Delta Słupno
  17-10-2020 00:00 Orkan Sochaczew - : - Pogoń Słupia
  17-10-2020 00:00 Amator Maszewo 0 : 4 Orzeł Goleszyn
  17-10-2020 00:00 Unia Iłów 5 : 3 Skrwa Łukomie
  17-10-2020 00:00 Zryw Bielsk 3 : 2 Skra Drobin
  18-10-2020 11:00 Stegny Wyszogród 1 : 2 Stoczniowiec Płock

11 kolejka 24-10-2020 00:00 Orzeł Goleszyn 1 : 1 Stegny Wyszogród
  24-10-2020 00:00 Pogoń Słupia 5 : 1 Amator Maszewo
  24-10-2020 00:00 Delta Słupno 2 : 1 Unia Iłów
  24-10-2020 00:00 Mazur Gostynin 2 : 0 Orkan Sochaczew
  24-10-2020 00:00 Skra Drobin 5 : 2 Unia Czermno
  24-10-2020 00:00 Skrwa Łukomie 2 : 0 Błękitni Gąbin
  24-10-2020 11:00 Stoczniowiec Płock 3 : 1 Zryw Bielsk

6 kolejka 31-10-2020 11:00 Skrwa Łukomie - : - Stoczniowiec Płock

12 kolejka 07-11-2020 00:00 Stegny Wyszogród - : - Pogoń Słupia
  07-11-2020 00:00 Unia Iłów - : - Błękitni Gąbin
  07-11-2020 00:00 Zryw Bielsk - : - Orzeł Goleszyn
  07-11-2020 00:00 Orkan Sochaczew - : - Skrwa Łukomie
  07-11-2020 00:00 Delta Słupno - : - Skra Drobin
  07-11-2020 00:00 Amator Maszewo - : - Mazur Gostynin
  08-11-2020 11:00 Unia Czermno - : - Stoczniowiec Płock

13 kolejka 14-11-2020 00:00 Skrwa Łukomie - : - Amator Maszewo
  14-11-2020 00:00 Skra Drobin - : - Unia Iłów
  14-11-2020 00:00 Błękitni Gąbin - : - Orkan Sochaczew
  14-11-2020 00:00 Orzeł Goleszyn - : - Unia Czermno
  14-11-2020 00:00 Pogoń Słupia - : - Zryw Bielsk
  14-11-2020 00:00 Mazur Gostynin - : - Stegny Wyszogród
  14-11-2020 13:00 Stoczniowiec Płock - : - Delta Słupno

Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.