Strefa klubowa

IV Liga Grupa 1 Seniorzy 2021/2022 Seniorzy
Kolejka 1 07-08-2021 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 1 : 4 Hutnik Warszawa
  07-08-2021 00:00 LKS Świt Staroźreby 2 : 2 MKS Makowianka Maków Maz.
  07-08-2021 00:00 Wisła II Płock S.A. 4 : 2 KS Sokół Serock
  07-08-2021 00:00 Escola Varsovia 3 : 0 MUKS Unia Warszawa
  07-08-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 0 : 4 MKS Przasnysz
  07-08-2021 00:00 AP Marcovia Marki 1 : 0 MKS Ząbkovia Ząbki
  07-08-2021 00:00 KS CK Troszyn 4 : 0 KS Drukarz Warszawa
  07-08-2021 11:00 PWKS Huragan Wołomin 0 : 2 Stoczniowiec Płock

Kolejka 2 14-08-2021 00:00 KS Drukarz Warszawa 4 : 1 Narew 1962 Ostrołęka
  14-08-2021 00:00 AP Marcovia Marki 1 : 1 MLKS Żbik Nasielsk
  14-08-2021 00:00 KS Sokół Serock 2 : 3 LKS Świt Staroźreby
  14-08-2021 00:00 MKS Przasnysz 0 : 1 Wisła II Płock S.A.
  14-08-2021 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 1 : 0 MKS Wkra Żuromin
  14-08-2021 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 4 KS CK Troszyn
  14-08-2021 00:00 Hutnik Warszawa 4 : 1 PWKS Huragan Wołomin
  15-08-2021 17:00 Stoczniowiec Płock 0 : 6 Escola Varsovia

Kolejka 3 21-08-2021 00:00 PWKS Huragan Wołomin 3 : 2 KS Drukarz Warszawa
  21-08-2021 00:00 Wisła II Płock S.A. 1 : 1 AP Marcovia Marki
  21-08-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 1 : 2 MKS Ząbkovia Ząbki
  21-08-2021 00:00 LKS Świt Staroźreby 0 : 0 MKS Przasnysz
  21-08-2021 00:00 MKS Wkra Żuromin 3 : 2 MUKS Unia Warszawa
  21-08-2021 00:00 KS CK Troszyn 5 : 1 KS Sokół Serock
  21-08-2021 00:00 Escola Varsovia 1 : 2 Hutnik Warszawa
  21-08-2021 16:00 MKS Mławianka Mława 4 : 3 Stoczniowiec Płock
  21-08-2021 17:00 Narew 1962 Ostrołęka 3 : 1 MKS Makowianka Maków Maz.

Kolejka 1 25-08-2021 17:00 MKS Mławianka Mława 3 : 2 MKS Wkra Żuromin

Kolejka 4 28-08-2021 00:00 LKS Świt Staroźreby 2 : 2 AP Marcovia Marki
  28-08-2021 00:00 KS Sokół Serock 0 : 1 Narew 1962 Ostrołęka
  28-08-2021 00:00 KS Drukarz Warszawa 1 : 2 Escola Varsovia
  28-08-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 1 : 2 Wisła II Płock S.A.
  28-08-2021 00:00 MKS Przasnysz 1 : 2 KS CK Troszyn
  28-08-2021 00:00 Hutnik Warszawa 1 : 2 MKS Mławianka Mława
  28-08-2021 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 1 PWKS Huragan Wołomin
  28-08-2021 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 4 : 1 MUKS Unia Warszawa
  28-08-2021 11:00 Stoczniowiec Płock 3 : 1 MKS Wkra Żuromin

Kolejka 5 01-09-2021 00:00 Escola Varsovia 3 : 0 MKS Makowianka Maków Maz.
  01-09-2021 00:00 Wisła II Płock S.A. 2 : 2 MKS Ząbkovia Ząbki
  01-09-2021 00:00 KS CK Troszyn 4 : 1 AP Marcovia Marki
  01-09-2021 00:00 PWKS Huragan Wołomin 1 : 0 KS Sokół Serock
  01-09-2021 00:00 MKS Wkra Żuromin 0 : 3 Hutnik Warszawa
  01-09-2021 00:00 LKS Świt Staroźreby 0 : 1 MLKS Żbik Nasielsk
  01-09-2021 00:00 MKS Mławianka Mława 2 : 2 KS Drukarz Warszawa
  01-09-2021 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 4 : 2 MKS Przasnysz
  01-09-2021 20:00 Stoczniowiec Płock 1 : 1 MUKS Unia Warszawa

Kolejka 6 04-09-2021 00:00 KS Drukarz Warszawa 0 : 1 MKS Wkra Żuromin
  04-09-2021 00:00 Wisła II Płock S.A. 3 : 0 LKS Świt Staroźreby
  04-09-2021 00:00 MKS Przasnysz 4 : 1 PWKS Huragan Wołomin
  04-09-2021 00:00 Hutnik Warszawa 3 : 1 MUKS Unia Warszawa
  04-09-2021 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 3 MKS Mławianka Mława
  04-09-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 0 : 0 KS CK Troszyn
  04-09-2021 00:00 AP Marcovia Marki 2 : 2 Narew 1962 Ostrołęka
  04-09-2021 00:00 KS Sokół Serock 2 : 6 Escola Varsovia
  04-09-2021 17:00 MKS Ząbkovia Ząbki 3 : 0 Stoczniowiec Płock

Kolejka 7 11-09-2021 00:00 Escola Varsovia 3 : 1 MKS Przasnysz
  11-09-2021 00:00 MKS Wkra Żuromin 3 : 2 MKS Makowianka Maków Maz.
  11-09-2021 00:00 LKS Świt Staroźreby 1 : 2 MKS Ząbkovia Ząbki
  11-09-2021 00:00 MUKS Unia Warszawa 1 : 0 KS Drukarz Warszawa
  11-09-2021 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 4 : 1 MLKS Żbik Nasielsk
  11-09-2021 00:00 KS CK Troszyn 1 : 7 Wisła II Płock S.A.
  11-09-2021 00:00 PWKS Huragan Wołomin 0 : 0 AP Marcovia Marki
  11-09-2021 00:00 MKS Mławianka Mława 2 : 1 KS Sokół Serock
  12-09-2021 14:00 Stoczniowiec Płock 2 : 1 Hutnik Warszawa

Kolejka 8 18-09-2021 00:00 KS Sokół Serock 1 : 2 MKS Wkra Żuromin
  18-09-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 5 : 1 PWKS Huragan Wołomin
  18-09-2021 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 3 MUKS Unia Warszawa
  18-09-2021 00:00 AP Marcovia Marki 1 : 4 Escola Varsovia
  18-09-2021 00:00 MKS Przasnysz 1 : 4 MKS Mławianka Mława
  18-09-2021 00:00 Wisła II Płock S.A. 8 : 0 Narew 1962 Ostrołęka
  18-09-2021 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 3 : 0 Hutnik Warszawa
  18-09-2021 00:00 LKS Świt Staroźreby 1 : 2 KS CK Troszyn
  18-09-2021 11:00 KS Drukarz Warszawa 2 : 1 Stoczniowiec Płock

Kolejka 2 22-09-2021 19:00 MKS Mławianka Mława 2 : 2 MUKS Unia Warszawa

Kolejka 9 25-09-2021 00:00 Escola Varsovia 1 : 0 MLKS Żbik Nasielsk
  25-09-2021 00:00 MKS Mławianka Mława 1 : 0 AP Marcovia Marki
  25-09-2021 00:00 PWKS Huragan Wołomin 0 : 2 Wisła II Płock S.A.
  25-09-2021 00:00 KS CK Troszyn 1 : 0 MKS Ząbkovia Ząbki
  25-09-2021 00:00 MKS Wkra Żuromin 0 : 6 MKS Przasnysz
  25-09-2021 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 1 : 0 LKS Świt Staroźreby
  25-09-2021 00:00 Hutnik Warszawa 2 : 2 KS Drukarz Warszawa
  25-09-2021 00:00 MUKS Unia Warszawa 4 : 2 KS Sokół Serock
  25-09-2021 16:00 Stoczniowiec Płock 3 : 0 MKS Makowianka Maków Maz.

Kolejka 10 02-10-2021 00:00 MKS Przasnysz 1 : 3 MUKS Unia Warszawa
  02-10-2021 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 4 : 0 KS Drukarz Warszawa
  02-10-2021 00:00 AP Marcovia Marki 1 : 3 MKS Wkra Żuromin
  02-10-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 0 : 1 MKS Mławianka Mława
  02-10-2021 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 3 Hutnik Warszawa
  02-10-2021 00:00 Wisła II Płock S.A. 1 : 0 Escola Varsovia
  02-10-2021 00:00 LKS Świt Staroźreby 1 : 1 PWKS Huragan Wołomin
  02-10-2021 00:00 KS CK Troszyn 4 : 0 Narew 1962 Ostrołęka
  02-10-2021 11:00 KS Sokół Serock 1 : 6 Stoczniowiec Płock

Kolejka 11 09-10-2021 00:00 MUKS Unia Warszawa 2 : 3 AP Marcovia Marki
  09-10-2021 00:00 PWKS Huragan Wołomin 0 : 3 KS CK Troszyn
  09-10-2021 00:00 MKS Mławianka Mława 1 : 0 Wisła II Płock S.A.
  09-10-2021 00:00 KS Drukarz Warszawa 0 : 1 MKS Makowianka Maków Maz.
  09-10-2021 00:00 Escola Varsovia 0 : 1 LKS Świt Staroźreby
  09-10-2021 00:00 MKS Wkra Żuromin 3 : 2 MLKS Żbik Nasielsk
  09-10-2021 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 4 : 4 MKS Ząbkovia Ząbki
  09-10-2021 00:00 Hutnik Warszawa 3 : 0 KS Sokół Serock
  09-10-2021 15:30 Stoczniowiec Płock 5 : 1 MKS Przasnysz

Kolejka 12 16-10-2021 00:00 Wisła II Płock S.A. 2 : 1 MKS Wkra Żuromin
  16-10-2021 00:00 KS CK Troszyn 2 : 2 Escola Varsovia
  16-10-2021 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 6 : 0 MKS Makowianka Maków Maz.
  16-10-2021 00:00 LKS Świt Staroźreby 0 : 0 MKS Mławianka Mława
  16-10-2021 00:00 MKS Przasnysz 1 : 1 Hutnik Warszawa
  16-10-2021 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 1 : 1 PWKS Huragan Wołomin
  16-10-2021 00:00 KS Sokół Serock 4 : 0 KS Drukarz Warszawa
  16-10-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 1 : 3 MUKS Unia Warszawa
  16-10-2021 14:00 AP Marcovia Marki 1 : 0 Stoczniowiec Płock

Kolejka 13 23-10-2021 00:00 KS Drukarz Warszawa 3 : 5 MKS Przasnysz
  23-10-2021 00:00 MKS Mławianka Mława 2 : 0 KS CK Troszyn
  23-10-2021 00:00 MKS Wkra Żuromin 0 : 3 LKS Świt Staroźreby
  23-10-2021 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 1 : 2 KS Sokół Serock
  23-10-2021 00:00 MUKS Unia Warszawa 0 : 3 Wisła II Płock S.A.
  23-10-2021 00:00 PWKS Huragan Wołomin 1 : 4 MKS Ząbkovia Ząbki
  23-10-2021 00:00 Hutnik Warszawa 1 : 3 AP Marcovia Marki
  23-10-2021 15:00 Stoczniowiec Płock 4 : 1 MLKS Żbik Nasielsk
  27-10-2021 14:00 Escola Varsovia 3 : 1 Narew 1962 Ostrołęka

Kolejka 14 30-10-2021 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 2 : 0 MKS Mławianka Mława
  30-10-2021 00:00 LKS Świt Staroźreby 2 : 0 MUKS Unia Warszawa
  30-10-2021 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 4 : 2 KS Sokół Serock
  30-10-2021 00:00 MKS Przasnysz 2 : 1 MKS Makowianka Maków Maz.
  30-10-2021 00:00 AP Marcovia Marki 3 : 2 KS Drukarz Warszawa
  30-10-2021 00:00 PWKS Huragan Wołomin 2 : 1 Escola Varsovia
  30-10-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 0 : 2 Hutnik Warszawa
  30-10-2021 00:00 KS CK Troszyn 3 : 0 MKS Wkra Żuromin
  30-10-2021 11:00 Wisła II Płock S.A. 5 : 0 Stoczniowiec Płock

Kolejka 15 06-11-2021 00:00 KS Drukarz Warszawa 1 : 1 MLKS Żbik Nasielsk
  06-11-2021 00:00 Hutnik Warszawa 2 : 2 Wisła II Płock S.A.
  06-11-2021 00:00 KS Sokół Serock 2 : 2 MKS Przasnysz
  06-11-2021 00:00 Escola Varsovia 0 : 3 MKS Ząbkovia Ząbki
  06-11-2021 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 3 AP Marcovia Marki
  06-11-2021 00:00 MUKS Unia Warszawa 0 : 1 KS CK Troszyn
  06-11-2021 00:00 MKS Mławianka Mława 3 : 1 PWKS Huragan Wołomin
  06-11-2021 00:00 MKS Wkra Żuromin 0 : 2 Narew 1962 Ostrołęka
  07-11-2021 14:30 Stoczniowiec Płock 1 : 2 LKS Świt Staroźreby

Kolejka 16 13-11-2021 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 3 : 5 MUKS Unia Warszawa
  13-11-2021 00:00 Wisła II Płock S.A. 4 : 1 KS Drukarz Warszawa
  13-11-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 5 : 1 MKS Makowianka Maków Maz.
  13-11-2021 00:00 PWKS Huragan Wołomin 1 : 3 MKS Wkra Żuromin
  13-11-2021 00:00 LKS Świt Staroźreby 2 : 1 Hutnik Warszawa
  13-11-2021 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 1 : 0 MKS Przasnysz
  13-11-2021 00:00 AP Marcovia Marki 2 : 2 KS Sokół Serock
  13-11-2021 14:00 KS CK Troszyn 4 : 5 Stoczniowiec Płock

Kolejka 17 20-11-2021 00:00 MKS Mławianka Mława 2 : 0 MKS Ząbkovia Ząbki
  20-11-2021 00:00 KS Drukarz Warszawa 1 : 2 LKS Świt Staroźreby
  20-11-2021 00:00 Hutnik Warszawa 2 : 2 KS CK Troszyn
  20-11-2021 00:00 MKS Przasnysz 3 : 3 AP Marcovia Marki
  20-11-2021 00:00 KS Sokół Serock 2 : 0 MLKS Żbik Nasielsk
  20-11-2021 00:00 MKS Wkra Żuromin 1 : 2 Escola Varsovia
  20-11-2021 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 1 : 4 Wisła II Płock S.A.
  20-11-2021 00:00 MUKS Unia Warszawa 5 : 1 PWKS Huragan Wołomin
  21-11-2021 14:00 Stoczniowiec Płock 1 : 2 Narew 1962 Ostrołęka

Kolejka 16 28-11-2021 00:00 Escola Varsovia 3 : 1 MKS Mławianka Mława

Kolejka 18 12-03-2022 00:00 MKS Wkra Żuromin 0 : 6 MKS Mławianka Mława
  12-03-2022 00:00 MUKS Unia Warszawa 1 : 1 Escola Varsovia
  12-03-2022 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 1 : 1 LKS Świt Staroźreby
  12-03-2022 00:00 KS Drukarz Warszawa 0 : 8 KS CK Troszyn
  12-03-2022 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 1 : 0 AP Marcovia Marki
  12-03-2022 00:00 Hutnik Warszawa 3 : 0 Narew 1962 Ostrołęka
  12-03-2022 00:00 MKS Przasnysz 1 : 0 MLKS Żbik Nasielsk
  12-03-2022 00:00 KS Sokół Serock 0 : 0 Wisła II Płock S.A.
  12-03-2022 14:30 Stoczniowiec Płock 8 : 1 PWKS Huragan Wołomin

Kolejka 19 19-03-2022 00:00 MKS Wkra Żuromin 1 : 2 MKS Ząbkovia Ząbki
  19-03-2022 00:00 MUKS Unia Warszawa 0 : 5 MKS Mławianka Mława
  19-03-2022 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 4 : 2 KS Drukarz Warszawa
  19-03-2022 00:00 Wisła II Płock S.A. 3 : 0 MKS Przasnysz
  19-03-2022 00:00 PWKS Huragan Wołomin 0 : 3 Hutnik Warszawa
  19-03-2022 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 0 : 8 AP Marcovia Marki
  19-03-2022 00:00 LKS Świt Staroźreby 2 : 2 KS Sokół Serock
  19-03-2022 00:00 KS CK Troszyn 3 : 0 MKS Makowianka Maków Maz.
  20-03-2022 11:00 Escola Varsovia 3 : 1 Stoczniowiec Płock

Kolejka 20 26-03-2022 00:00 MKS Przasnysz 2 : 1 LKS Świt Staroźreby
  26-03-2022 00:00 Hutnik Warszawa 3 : 2 Escola Varsovia
  26-03-2022 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 2 Narew 1962 Ostrołęka
  26-03-2022 00:00 AP Marcovia Marki 1 : 1 Wisła II Płock S.A.
  26-03-2022 00:00 KS Sokół Serock 1 : 2 KS CK Troszyn
  26-03-2022 00:00 MUKS Unia Warszawa 5 : 0 MKS Wkra Żuromin
  26-03-2022 00:00 KS Drukarz Warszawa 2 : 0 PWKS Huragan Wołomin
  26-03-2022 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 4 : 0 MLKS Żbik Nasielsk
  27-03-2022 16:30 Stoczniowiec Płock 5 : 2 MKS Mławianka Mława

Kolejka 22 09-04-2022 00:00 KS Sokół Serock 4 : 1 PWKS Huragan Wołomin
  09-04-2022 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 4 Escola Varsovia
  09-04-2022 00:00 KS Drukarz Warszawa 3 : 5 MKS Mławianka Mława
  09-04-2022 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 1 : 1 Wisła II Płock S.A.
  09-04-2022 00:00 MKS Przasnysz 3 : 2 Narew 1962 Ostrołęka
  09-04-2022 00:00 Hutnik Warszawa 1 : 2 MKS Wkra Żuromin
  09-04-2022 00:00 AP Marcovia Marki 0 : 2 KS CK Troszyn
  10-04-2022 17:00 MUKS Unia Warszawa 1 : 1 Stoczniowiec Płock

Kolejka 23 15-04-2022 00:00 MKS Wkra Żuromin 3 : 2 KS Drukarz Warszawa
  15-04-2022 00:00 MUKS Unia Warszawa 0 : 3 Hutnik Warszawa
  15-04-2022 00:00 Escola Varsovia 2 : 1 KS Sokół Serock
  15-04-2022 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 0 : 0 AP Marcovia Marki
  15-04-2022 00:00 MKS Mławianka Mława 12 : 0 MKS Makowianka Maków Maz.
  15-04-2022 00:00 PWKS Huragan Wołomin 0 : 3 MKS Przasnysz
  15-04-2022 00:00 KS CK Troszyn 6 : 1 MLKS Żbik Nasielsk
  15-04-2022 00:00 LKS Świt Staroźreby 0 : 2 Wisła II Płock S.A.
  15-04-2022 19:00 Stoczniowiec Płock 2 : 5 MKS Ząbkovia Ząbki

Kolejka 21 20-04-2022 17:00 PWKS Huragan Wołomin 3 : 1 MKS Makowianka Maków Maz.

Kolejka 24 23-04-2022 00:00 Wisła II Płock S.A. 3 : 1 KS CK Troszyn
  23-04-2022 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 4 : 1 LKS Świt Staroźreby
  23-04-2022 00:00 MKS Przasnysz 1 : 5 Escola Varsovia
  23-04-2022 00:00 KS Sokół Serock 0 : 1 MKS Mławianka Mława
  23-04-2022 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 1 : 3 Narew 1962 Ostrołęka
  23-04-2022 00:00 AP Marcovia Marki 2 : 0 PWKS Huragan Wołomin
  23-04-2022 00:00 KS Drukarz Warszawa 3 : 1 MUKS Unia Warszawa
  23-04-2022 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 1 : 6 MKS Wkra Żuromin
  23-04-2022 17:30 Hutnik Warszawa 4 : 1 Stoczniowiec Płock

Kolejka 21 27-04-2022 16:00 Escola Varsovia 0 : 4 KS Drukarz Warszawa
  27-04-2022 17:30 KS CK Troszyn 4 : 1 MKS Przasnysz
  27-04-2022 17:30 AP Marcovia Marki 1 : 1 LKS Świt Staroźreby
  27-04-2022 17:30 MKS Wkra Żuromin 2 : 1 Stoczniowiec Płock
  27-04-2022 17:30 Narew 1962 Ostrołęka 2 : 3 KS Sokół Serock
  27-04-2022 17:30 Wisła II Płock S.A. 2 : 0 MLKS Żbik Nasielsk
  27-04-2022 18:30 MKS Mławianka Mława 6 : 3 Hutnik Warszawa

Kolejka 25 30-04-2022 00:00 MKS Mławianka Mława 3 : 0 MKS Przasnysz
  30-04-2022 00:00 Hutnik Warszawa 1 : 2 MKS Ząbkovia Ząbki
  30-04-2022 00:00 Escola Varsovia 1 : 0 AP Marcovia Marki
  30-04-2022 00:00 MUKS Unia Warszawa 3 : 1 MKS Makowianka Maków Maz.
  30-04-2022 00:00 KS CK Troszyn 0 : 1 LKS Świt Staroźreby
  30-04-2022 00:00 PWKS Huragan Wołomin 5 : 1 MLKS Żbik Nasielsk
  30-04-2022 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 1 : 0 Wisła II Płock S.A.
  30-04-2022 00:00 MKS Wkra Żuromin 2 : 1 KS Sokół Serock
  30-04-2022 11:00 Stoczniowiec Płock 3 : 1 KS Drukarz Warszawa

Kolejka 26 07-05-2022 00:00 KS Drukarz Warszawa 2 : 4 Hutnik Warszawa
  07-05-2022 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 3 : 4 Escola Varsovia
  07-05-2022 00:00 Wisła II Płock S.A. 3 : 0 PWKS Huragan Wołomin
  07-05-2022 00:00 LKS Świt Staroźreby 1 : 1 Narew 1962 Ostrołęka
  07-05-2022 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 3 : 1 KS CK Troszyn
  07-05-2022 00:00 KS Sokół Serock 2 : 1 MUKS Unia Warszawa
  07-05-2022 00:00 MKS Przasnysz 1 : 0 MKS Wkra Żuromin
  07-05-2022 00:00 AP Marcovia Marki 2 : 2 MKS Mławianka Mława
  07-05-2022 15:00 MKS Makowianka Maków Maz. 1 : 3 Stoczniowiec Płock

Kolejka 21 11-05-2022 19:00 MUKS Unia Warszawa 0 : 3 MKS Ząbkovia Ząbki

Kolejka 27 14-05-2022 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 1 : 1 KS CK Troszyn
  14-05-2022 00:00 Hutnik Warszawa 3 : 1 MKS Makowianka Maków Maz.
  14-05-2022 00:00 MKS Wkra Żuromin 1 : 4 AP Marcovia Marki
  14-05-2022 00:00 MKS Mławianka Mława 4 : 1 MLKS Żbik Nasielsk
  14-05-2022 00:00 MUKS Unia Warszawa 2 : 1 MKS Przasnysz
  14-05-2022 00:00 Escola Varsovia 1 : 3 Wisła II Płock S.A.
  14-05-2022 00:00 KS Drukarz Warszawa 2 : 2 MKS Ząbkovia Ząbki
  14-05-2022 00:00 PWKS Huragan Wołomin 2 : 4 LKS Świt Staroźreby
  14-05-2022 11:00 Stoczniowiec Płock 1 : 0 KS Sokół Serock

Kolejka 28 18-05-2022 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 2 : 1 Narew 1962 Ostrołęka
  18-05-2022 00:00 KS Sokół Serock 2 : 1 Hutnik Warszawa
  18-05-2022 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 3 : 1 MKS Wkra Żuromin
  18-05-2022 00:00 AP Marcovia Marki 2 : 1 MUKS Unia Warszawa
  18-05-2022 00:00 Wisła II Płock S.A. 2 : 1 MKS Mławianka Mława
  18-05-2022 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 4 : 5 KS Drukarz Warszawa
  18-05-2022 00:00 LKS Świt Staroźreby 2 : 1 Escola Varsovia
  18-05-2022 00:00 KS CK Troszyn 4 : 1 PWKS Huragan Wołomin
  18-05-2022 17:00 MKS Przasnysz 2 : 0 Stoczniowiec Płock

Kolejka 29 21-05-2022 00:00 MKS Wkra Żuromin 2 : 3 Wisła II Płock S.A.
  21-05-2022 00:00 KS Drukarz Warszawa 3 : 2 KS Sokół Serock
  21-05-2022 00:00 Escola Varsovia 2 : 1 KS CK Troszyn
  21-05-2022 00:00 MUKS Unia Warszawa 3 : 1 MLKS Żbik Nasielsk
  21-05-2022 00:00 MKS Mławianka Mława 4 : 1 LKS Świt Staroźreby
  21-05-2022 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 4 MKS Ząbkovia Ząbki
  21-05-2022 00:00 PWKS Huragan Wołomin 1 : 7 Narew 1962 Ostrołęka
  21-05-2022 00:00 Hutnik Warszawa 2 : 0 MKS Przasnysz
  21-05-2022 17:00 Stoczniowiec Płock 1 : 3 AP Marcovia Marki

Kolejka 22 25-05-2022 18:30 MLKS Żbik Nasielsk 0 : 3 LKS Świt Staroźreby

Kolejka 30 28-05-2022 00:00 Wisła II Płock S.A. 2 : 2 MUKS Unia Warszawa
  28-05-2022 00:00 KS CK Troszyn 3 : 2 MKS Mławianka Mława
  28-05-2022 00:00 LKS Świt Staroźreby 3 : 1 MKS Wkra Żuromin
  28-05-2022 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 7 : 1 PWKS Huragan Wołomin
  28-05-2022 00:00 MKS Przasnysz 3 : 0 KS Drukarz Warszawa
  28-05-2022 00:00 AP Marcovia Marki 0 : 2 Hutnik Warszawa
  28-05-2022 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 2 : 1 Escola Varsovia
  28-05-2022 00:00 KS Sokół Serock 3 : 2 MKS Makowianka Maków Maz.
  28-05-2022 14:00 MLKS Żbik Nasielsk 1 : 3 Stoczniowiec Płock

Kolejka 31 01-06-2022 00:00 MKS Wkra Żuromin 1 : 3 KS CK Troszyn
  01-06-2022 00:00 KS Sokół Serock 2 : 1 MKS Ząbkovia Ząbki
  01-06-2022 00:00 Escola Varsovia 0 : 0 PWKS Huragan Wołomin
  01-06-2022 00:00 MUKS Unia Warszawa 1 : 3 LKS Świt Staroźreby
  01-06-2022 00:00 MKS Mławianka Mława 5 : 2 Narew 1962 Ostrołęka
  01-06-2022 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 3 MKS Przasnysz
  01-06-2022 00:00 KS Drukarz Warszawa 1 : 2 AP Marcovia Marki
  01-06-2022 00:00 Hutnik Warszawa 5 : 1 MLKS Żbik Nasielsk

Kolejka 32 04-06-2022 00:00 PWKS Huragan Wołomin 0 : 7 MKS Mławianka Mława
  04-06-2022 00:00 KS CK Troszyn 5 : 1 MUKS Unia Warszawa
  04-06-2022 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 3 : 0 Escola Varsovia
  04-06-2022 00:00 MKS Przasnysz 3 : 0 KS Sokół Serock
  04-06-2022 00:00 AP Marcovia Marki 6 : 0 MKS Makowianka Maków Maz.
  04-06-2022 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 6 : 1 MKS Wkra Żuromin
  04-06-2022 00:00 Wisła II Płock S.A. 2 : 3 Hutnik Warszawa
  04-06-2022 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 3 : 3 KS Drukarz Warszawa
  04-06-2022 17:00 LKS Świt Staroźreby 1 : 0 Stoczniowiec Płock

Kolejka 31 07-06-2022 18:30 Stoczniowiec Płock 2 : 2 Wisła II Płock S.A.

Kolejka 33 11-06-2022 00:00 KS Sokół Serock 0 : 2 AP Marcovia Marki
  11-06-2022 00:00 MKS Wkra Żuromin 4 : 0 PWKS Huragan Wołomin
  11-06-2022 00:00 MUKS Unia Warszawa 0 : 6 Narew 1962 Ostrołęka
  11-06-2022 00:00 KS Drukarz Warszawa 0 : 4 Wisła II Płock S.A.
  11-06-2022 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 1 : 4 MLKS Żbik Nasielsk
  11-06-2022 00:00 MKS Mławianka Mława 2 : 0 Escola Varsovia
  11-06-2022 00:00 MKS Przasnysz 1 : 1 MKS Ząbkovia Ząbki
  11-06-2022 00:00 Hutnik Warszawa 4 : 2 LKS Świt Staroźreby
  11-06-2022 17:00 Stoczniowiec Płock 2 : 6 KS CK Troszyn

Kolejka 34 18-06-2022 17:00 Escola Varsovia 1 : 5 MKS Wkra Żuromin
  18-06-2022 17:00 Narew 1962 Ostrołęka 5 : 2 Stoczniowiec Płock
  18-06-2022 17:00 Wisła II Płock S.A. 4 : 0 MKS Makowianka Maków Maz.
  18-06-2022 17:00 MLKS Żbik Nasielsk 4 : 5 KS Sokół Serock
  18-06-2022 17:00 AP Marcovia Marki 0 : 5 MKS Przasnysz
  18-06-2022 17:00 PWKS Huragan Wołomin 3 : 4 MUKS Unia Warszawa
  18-06-2022 17:00 KS CK Troszyn 2 : 2 Hutnik Warszawa
  18-06-2022 17:00 LKS Świt Staroźreby 6 : 0 KS Drukarz Warszawa
  18-06-2022 17:00 MKS Ząbkovia Ząbki 1 : 3 MKS Mławianka Mława

Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.