Strefa klubowa

Liga Okręgowa Seniorzy 2020/2021 Seniorzy
Kolejka 1 15-08-2020 00:00 Stegny Wyszogród 3 : 2 Skrwa Łukomie
  15-08-2020 00:00 Skra Drobin 1 : 9 Stoczniowiec Płock
  15-08-2020 00:00 Zryw Bielsk 0 : 2 Mazur Gostynin
  15-08-2020 00:00 Pogoń Słupia 1 : 4 Unia Czermno
  15-08-2020 00:00 Amator Maszewo 2 : 7 Błękitni Gąbin
  15-08-2020 00:00 Delta Słupno 0 : 0 Orzeł Goleszyn

Kolejka 2 23-08-2020 00:00 Błękitni Gąbin 2 : 4 Stegny Wyszogród
  23-08-2020 00:00 Orzeł Goleszyn 3 : 2 Skra Drobin
  23-08-2020 00:00 Orkan Sochaczew 0 : 6 Amator Maszewo
  23-08-2020 00:00 Mazur Gostynin 1 : 1 Unia Czermno
  23-08-2020 00:00 Pogoń Słupia 0 : 4 Delta Słupno
  23-08-2020 00:00 Skrwa Łukomie 1 : 4 Zryw Bielsk
  23-08-2020 13:00 Unia Iłów 2 : 5 Stoczniowiec Płock

Kolejka 1 26-08-2020 00:00 Orkan Sochaczew 1 : 2 Unia Iłów

Kolejka 3 29-08-2020 00:00 Skra Drobin 11 : 3 Pogoń Słupia
  29-08-2020 00:00 Stegny Wyszogród 4 : 2 Orkan Sochaczew
  29-08-2020 00:00 Zryw Bielsk 3 : 2 Błękitni Gąbin
  29-08-2020 00:00 Amator Maszewo 2 : 5 Unia Iłów
  29-08-2020 00:00 Unia Czermno 1 : 3 Skrwa Łukomie
  29-08-2020 00:00 Delta Słupno 1 : 1 Mazur Gostynin
  29-08-2020 17:00 Stoczniowiec Płock 3 : 0 Orzeł Goleszyn

Kolejka 4 06-09-2020 00:00 Mazur Gostynin 5 : 2 Skra Drobin
  06-09-2020 00:00 Amator Maszewo 7 : 1 Stegny Wyszogród
  06-09-2020 00:00 Skrwa Łukomie 4 : 4 Delta Słupno
  06-09-2020 00:00 Błękitni Gąbin 1 : 0 Unia Czermno
  06-09-2020 00:00 Unia Iłów 3 : 3 Orzeł Goleszyn
  06-09-2020 00:00 Orkan Sochaczew 0 : 5 Zryw Bielsk
  06-09-2020 11:00 Pogoń Słupia 0 : 18 Stoczniowiec Płock

Kolejka 5 12-09-2020 00:00 Unia Czermno 1 : 3 Orkan Sochaczew
  12-09-2020 00:00 Delta Słupno 2 : 1 Błękitni Gąbin
  12-09-2020 00:00 Stegny Wyszogród 1 : 4 Unia Iłów
  12-09-2020 00:00 Skra Drobin 4 : 1 Skrwa Łukomie
  12-09-2020 00:00 Zryw Bielsk 3 : 2 Amator Maszewo
  12-09-2020 00:00 Orzeł Goleszyn 12 : 0 Pogoń Słupia
  12-09-2020 16:30 Stoczniowiec Płock 5 : 1 Mazur Gostynin

Kolejka 6 19-09-2020 00:00 Orkan Sochaczew 1 : 2 Delta Słupno
  19-09-2020 00:00 Unia Iłów 7 : 5 Pogoń Słupia
  19-09-2020 00:00 Amator Maszewo 2 : 0 Unia Czermno
  19-09-2020 00:00 Mazur Gostynin 5 : 0 Orzeł Goleszyn
  19-09-2020 00:00 Stegny Wyszogród 3 : 9 Zryw Bielsk
  19-09-2020 00:00 Błękitni Gąbin 7 : 1 Skra Drobin

Kolejka 7 26-09-2020 00:00 Orzeł Goleszyn 4 : 1 Skrwa Łukomie
  26-09-2020 00:00 Zryw Bielsk 6 : 3 Unia Iłów
  26-09-2020 00:00 Unia Czermno 6 : 0 Stegny Wyszogród
  26-09-2020 00:00 Pogoń Słupia 1 : 6 Mazur Gostynin
  26-09-2020 00:00 Delta Słupno 5 : 1 Amator Maszewo
  26-09-2020 00:00 Skra Drobin 2 : 0 Orkan Sochaczew
  27-09-2020 16:00 Stoczniowiec Płock 4 : 2 Błękitni Gąbin

Kolejka 8 03-10-2020 00:00 Zryw Bielsk 7 : 1 Unia Czermno
  03-10-2020 00:00 Skrwa Łukomie 1 : 1 Pogoń Słupia
  03-10-2020 00:00 Błękitni Gąbin 1 : 1 Orzeł Goleszyn
  03-10-2020 00:00 Amator Maszewo 6 : 3 Skra Drobin
  03-10-2020 00:00 Stegny Wyszogród 1 : 2 Delta Słupno
  03-10-2020 00:00 Unia Iłów 5 : 1 Mazur Gostynin
  03-10-2020 16:00 Orkan Sochaczew 0 : 2 Stoczniowiec Płock

Kolejka 9 10-10-2020 00:00 Skra Drobin 3 : 3 Stegny Wyszogród
  10-10-2020 00:00 Orzeł Goleszyn 0 : 0 Orkan Sochaczew
  10-10-2020 00:00 Unia Czermno 4 : 3 Unia Iłów
  10-10-2020 00:00 Pogoń Słupia 0 : 3 Błękitni Gąbin
  10-10-2020 00:00 Delta Słupno 1 : 2 Zryw Bielsk
  10-10-2020 00:00 Mazur Gostynin 5 : 2 Skrwa Łukomie
  10-10-2020 15:30 Stoczniowiec Płock 8 : 2 Amator Maszewo

Kolejka 10 17-10-2020 00:00 Amator Maszewo 0 : 4 Orzeł Goleszyn
  17-10-2020 00:00 Unia Iłów 5 : 3 Skrwa Łukomie
  17-10-2020 00:00 Zryw Bielsk 3 : 2 Skra Drobin
  17-10-2020 00:00 Błękitni Gąbin 4 : 1 Mazur Gostynin
  17-10-2020 00:00 Unia Czermno 1 : 4 Delta Słupno
  17-10-2020 00:00 Orkan Sochaczew 7 : 0 Pogoń Słupia
  18-10-2020 11:00 Stegny Wyszogród 1 : 2 Stoczniowiec Płock

Kolejka 11 24-10-2020 00:00 Delta Słupno 2 : 1 Unia Iłów
  24-10-2020 00:00 Mazur Gostynin 2 : 0 Orkan Sochaczew
  24-10-2020 00:00 Skra Drobin 5 : 2 Unia Czermno
  24-10-2020 00:00 Skrwa Łukomie 2 : 0 Błękitni Gąbin
  24-10-2020 00:00 Orzeł Goleszyn 1 : 1 Stegny Wyszogród
  24-10-2020 00:00 Pogoń Słupia 5 : 1 Amator Maszewo
  24-10-2020 11:00 Stoczniowiec Płock 3 : 1 Zryw Bielsk

Kolejka 6 31-10-2020 11:00 Skrwa Łukomie 3 : 3 Stoczniowiec Płock

Kolejka 12 07-11-2020 00:00 Orkan Sochaczew 2 : 5 Skrwa Łukomie
  07-11-2020 00:00 Delta Słupno 1 : 0 Skra Drobin
  07-11-2020 00:00 Amator Maszewo 3 : 0 Mazur Gostynin
  07-11-2020 00:00 Stegny Wyszogród 7 : 1 Pogoń Słupia
  07-11-2020 00:00 Unia Iłów 5 : 3 Błękitni Gąbin
  07-11-2020 00:00 Zryw Bielsk 2 : 1 Orzeł Goleszyn
  08-11-2020 11:00 Unia Czermno 2 : 2 Stoczniowiec Płock

Kolejka 13 14-11-2020 00:00 Pogoń Słupia 0 : 3 Zryw Bielsk
  14-11-2020 00:00 Mazur Gostynin 6 : 2 Stegny Wyszogród
  14-11-2020 00:00 Skra Drobin 3 : 2 Unia Iłów
  14-11-2020 00:00 Skrwa Łukomie 5 : 0 Amator Maszewo
  14-11-2020 00:00 Orzeł Goleszyn 3 : 1 Unia Czermno
  14-11-2020 00:00 Błękitni Gąbin 2 : 3 Orkan Sochaczew
  14-11-2020 13:00 Stoczniowiec Płock 0 : 0 Delta Słupno

Kolejka 14 27-03-2021 00:00 Mazur Gostynin - : - Zryw Bielsk
  27-03-2021 00:00 Unia Czermno - : - Pogoń Słupia
  27-03-2021 00:00 Orzeł Goleszyn - : - Delta Słupno
  27-03-2021 00:00 Błękitni Gąbin - : - Amator Maszewo
  27-03-2021 00:00 Unia Iłów - : - Orkan Sochaczew
  27-03-2021 00:00 Skrwa Łukomie - : - Stegny Wyszogród
  28-03-2021 15:00 Stoczniowiec Płock - : - Skra Drobin

Kolejka 15 02-04-2021 00:00 Skra Drobin - : - Orzeł Goleszyn
  02-04-2021 00:00 Stegny Wyszogród - : - Błękitni Gąbin
  02-04-2021 00:00 Delta Słupno - : - Pogoń Słupia
  02-04-2021 00:00 Amator Maszewo - : - Orkan Sochaczew
  02-04-2021 00:00 Unia Czermno - : - Mazur Gostynin
  02-04-2021 00:00 Zryw Bielsk - : - Skrwa Łukomie
  02-04-2021 19:00 Stoczniowiec Płock - : - Unia Iłów

Kolejka 16 10-04-2021 00:00 Błękitni Gąbin - : - Zryw Bielsk
  10-04-2021 00:00 Skrwa Łukomie - : - Unia Czermno
  10-04-2021 00:00 Mazur Gostynin - : - Delta Słupno
  10-04-2021 00:00 Unia Iłów - : - Amator Maszewo
  10-04-2021 00:00 Pogoń Słupia - : - Skra Drobin
  10-04-2021 00:00 Orkan Sochaczew - : - Stegny Wyszogród
  10-04-2021 00:00 Orzeł Goleszyn - : - Stoczniowiec Płock

Kolejka 17 17-04-2021 00:00 Orzeł Goleszyn - : - Unia Iłów
  17-04-2021 00:00 Unia Czermno - : - Błękitni Gąbin
  17-04-2021 00:00 Zryw Bielsk - : - Orkan Sochaczew
  17-04-2021 00:00 Skra Drobin - : - Mazur Gostynin
  17-04-2021 00:00 Stegny Wyszogród - : - Amator Maszewo
  17-04-2021 00:00 Delta Słupno - : - Skrwa Łukomie
  17-04-2021 17:00 Stoczniowiec Płock - : - Pogoń Słupia

Kolejka 18 24-04-2021 00:00 Amator Maszewo - : - Zryw Bielsk
  24-04-2021 00:00 Mazur Gostynin - : - Stoczniowiec Płock
  24-04-2021 00:00 Orkan Sochaczew - : - Unia Czermno
  24-04-2021 00:00 Pogoń Słupia - : - Orzeł Goleszyn
  24-04-2021 00:00 Błękitni Gąbin - : - Delta Słupno
  24-04-2021 00:00 Skrwa Łukomie - : - Skra Drobin
  24-04-2021 00:00 Unia Iłów - : - Stegny Wyszogród

Kolejka 19 01-05-2021 00:00 Zryw Bielsk - : - Stegny Wyszogród
  01-05-2021 00:00 Skra Drobin - : - Błękitni Gąbin
  01-05-2021 00:00 Pogoń Słupia - : - Unia Iłów
  01-05-2021 00:00 Delta Słupno - : - Orkan Sochaczew
  01-05-2021 00:00 Orzeł Goleszyn - : - Mazur Gostynin
  01-05-2021 00:00 Unia Czermno - : - Amator Maszewo
  01-05-2021 17:30 Stoczniowiec Płock - : - Skrwa Łukomie

Kolejka 20 08-05-2021 00:00 Orkan Sochaczew - : - Skra Drobin
  08-05-2021 00:00 Unia Iłów - : - Zryw Bielsk
  08-05-2021 00:00 Błękitni Gąbin - : - Stoczniowiec Płock
  08-05-2021 00:00 Stegny Wyszogród - : - Unia Czermno
  08-05-2021 00:00 Skrwa Łukomie - : - Orzeł Goleszyn
  08-05-2021 00:00 Amator Maszewo - : - Delta Słupno
  08-05-2021 00:00 Mazur Gostynin - : - Pogoń Słupia

Kolejka 21 15-05-2021 00:00 Mazur Gostynin - : - Unia Iłów
  15-05-2021 00:00 Skra Drobin - : - Amator Maszewo
  15-05-2021 00:00 Pogoń Słupia - : - Skrwa Łukomie
  15-05-2021 00:00 Delta Słupno - : - Stegny Wyszogród
  15-05-2021 00:00 Orzeł Goleszyn - : - Błękitni Gąbin
  15-05-2021 00:00 Unia Czermno - : - Zryw Bielsk
  15-05-2021 15:00 Stoczniowiec Płock - : - Orkan Sochaczew

Kolejka 22 22-05-2021 00:00 Zryw Bielsk - : - Delta Słupno
  22-05-2021 00:00 Błękitni Gąbin - : - Pogoń Słupia
  22-05-2021 00:00 Stegny Wyszogród - : - Skra Drobin
  22-05-2021 00:00 Skrwa Łukomie - : - Mazur Gostynin
  22-05-2021 00:00 Amator Maszewo - : - Stoczniowiec Płock
  22-05-2021 00:00 Orkan Sochaczew - : - Orzeł Goleszyn
  22-05-2021 00:00 Unia Iłów - : - Unia Czermno

Kolejka 23 29-05-2021 00:00 Pogoń Słupia - : - Orkan Sochaczew
  29-05-2021 00:00 Delta Słupno - : - Unia Czermno
  29-05-2021 00:00 Orzeł Goleszyn - : - Amator Maszewo
  29-05-2021 00:00 Skrwa Łukomie - : - Unia Iłów
  29-05-2021 00:00 Mazur Gostynin - : - Błękitni Gąbin
  29-05-2021 00:00 Skra Drobin - : - Zryw Bielsk
  29-05-2021 18:00 Stoczniowiec Płock - : - Stegny Wyszogród

Kolejka 24 05-06-2021 00:00 Zryw Bielsk - : - Stoczniowiec Płock
  05-06-2021 00:00 Błękitni Gąbin - : - Skrwa Łukomie
  05-06-2021 00:00 Stegny Wyszogród - : - Orzeł Goleszyn
  05-06-2021 00:00 Unia Iłów - : - Delta Słupno
  05-06-2021 00:00 Amator Maszewo - : - Pogoń Słupia
  05-06-2021 00:00 Unia Czermno - : - Skra Drobin
  05-06-2021 00:00 Orkan Sochaczew - : - Mazur Gostynin

Kolejka 25 12-06-2021 00:00 Pogoń Słupia - : - Stegny Wyszogród
  12-06-2021 00:00 Błękitni Gąbin - : - Unia Iłów
  12-06-2021 00:00 Orzeł Goleszyn - : - Zryw Bielsk
  12-06-2021 00:00 Skrwa Łukomie - : - Orkan Sochaczew
  12-06-2021 00:00 Mazur Gostynin - : - Amator Maszewo
  12-06-2021 00:00 Skra Drobin - : - Delta Słupno
  12-06-2021 17:00 Stoczniowiec Płock - : - Unia Czermno

Kolejka 26 19-06-2021 18:00 Unia Iłów - : - Skra Drobin
  19-06-2021 18:00 Stegny Wyszogród - : - Mazur Gostynin
  19-06-2021 18:00 Delta Słupno - : - Stoczniowiec Płock
  19-06-2021 18:00 Amator Maszewo - : - Skrwa Łukomie
  19-06-2021 18:00 Unia Czermno - : - Orzeł Goleszyn
  19-06-2021 18:00 Orkan Sochaczew - : - Błękitni Gąbin
  19-06-2021 18:00 Zryw Bielsk - : - Pogoń Słupia

Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.