Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Zapowiedź weekendu 6-7 maja: Mecz o wicelidera!

DSCN5493
Kolejny weekend to kolejne dni pełne sportowych emocji ze Stoczniowcem! Tym razem będziemy oglądać pięć ligowych spotkań naszych drużyn, w tym jedno o fotel wicelidera ligi młodzików U-12.Terminarz ułożył się w ten sposób, że w najbliższy weekend pauzować będą aż dwa nasze zespoły - juniorzy młodsi oraz starsi trampkarze. W obu przypadkach nie chodzi o przełożenie weekendowych spotkań, a nieparzystą liczbę drużyn w lidze. Oznacza to, że na murawę wybiegnie pięć naszych zespołów, jednak nie wpłynie to na ogrom gwarantowanych emocji. Poza mazowieckim dwumeczem z Drukarzem Warszawa, czeka nas starcie z Deltą Słupno o fotel wicelidera okręgowej ligi młodzików U-12.

Młodzi Żeglarze na razie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, a w dotychczas rozegranych pięciu spotkaniach odnieśli cztery zwycięstwa i tylko jedną porażkę i to z niepokonanym SSM Wisła Płock, który nie dość, że ma na koncie komplet punktów, to jeszcze osiągnął niesamowity bilans bramkowy, zdobywajac 43 gole w sześciu meczach, nie tracąc przy tym ani jednej. Stocznia stara się nadązać za derbowymi rywalami.

Bilans naszych zawodników cale nie jest dużo gorszy, bo strzeliliśmy 39 bramek i pozwoliliśmy sobie wbić pięć. Na nasz dorobek punktowy złożyły się natomiast domowe zwycięstwa 10:0 i 9:0 z Orkanem Sochaczew oraz Stegnami Wyszogród, a także wyjazdowe triumfy 6:0 i 14:1 z oboma klubami z Gostynina, odpowiednio FEA i Mazurem.

Delta znajduje się tuż za plecami Stoczniowca, mając jedno oczko mniej, jednak na swoich 11 punktów zapracowali w sześciu meczach. Najbliższy rywal Żeglarzy również przegrał z Wisłą (0:5), a do tego odnotował dwa remisy po 1:1 - na wyjeździe ze Stegnami i u siebie z FEA. Pozostałe trzy mecze kończyły się ich wygranymi 2:0 z Mazurem, 5:4 z Pegazem Drobin i 2:1 z Orkanem. Co zatem ciekawe, mimo wysokiego miejsca w tabeli i tylko jednej porażki, Delta posiada minimalnie ujemny bilans bramkowy 11:12.

Mecz Stoczniowiec - Delta odbędzie się w ramach 7. kolejki rozgrywek ligowych, która to zakończy pierwszą część rundy wiosennej, co oznacza, że będzie to pierwsze starcie pomiędzy tymi zespołami na wiosnę. Jesienią z kolei w obu meczach wysoko triumfowali płocczanie - najpierw na wyjeździe 5:0, a później u siebie 7:2.

Czy tym razem Stocznia zakończy spotkanie zwycięsko? Przekonajcie się sami. Pierwszy gwizdek sędziego w sobotę o 10:00 na stadionie przy ulicy Kolejowej 3!

Kalendarz weekendowych meczów:

I liga wojewódzka A2 Junior Starszy U-18

KS Drukarz Warszawa - Stoczniowiec Płock - 6.05, godz. 11:00

I liga wojewódzka C2 Trampkarz U-14

Stoczniowiec Płock - KS Drukarz Warszawa - 6.05, godz. 13:00

I liga okręgowa D1 Młodzik U-13

Stoczniowiec Płock - Wisła Główina Sobowo - 7.05, godz. 17:00

I liga okręgowa D2 Młodzik U-12

Stoczniowiec I Płock - Delta Słupno - 6.05, godz. 10:00

II liga okręgowa D2 Młodzik U-12

Sparta Płock - Stoczniowiec II Płock - 6.05, godz. 16:30

Płocka Liga Orlik U-11 (orlik w Liszynie)

Delta I Słupno - Stoczniowiec Płock - 7.05, godz. 9:40
Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin - 7.05, godz. 10:20
SSM Wisła I Płock - Stoczniowiec Płock - 7.05, godz. 10:40

Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.