Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Zapowiedź weekendu 25-26 marca: Ważne spotkanie młodzików!

U-13

W najbliższy weekend ponownie czeka nas sześć spotkań drużyn młodzieżowych Stoczniowca i jeden turniej Orlików. Swojego meczu nie rozegrają zawodnicy drugiej drużyny młodzika D2. Ich spotkanie odbędzie się w najbliższą środę. Najciekawiej zapowiada się natomiast starcie zespołu U-13.Wiosna się rozkręca, a wraz z nią ligowe granie naszych drużyn młodzieżowych. Kolejny weekend ponownie przyniesie nam emocje związane z sześcioma meczami juniorskich zespołów Stoczniowca Płock. Najciekawiej zapowiada się rywalizacja młodzików D1, którzy zagrają u siebie z Deltą Słupno. Obie drużyny wysoko wygrały swoje spotkania w pierwszej kolejce i do drugiego meczu przystępować będą z nadziejami na komplet punktów.

Stocznia na inaugurację udała się do Sierpca, gdzie w niedzielę zagrała z tamtejszym Kasztelanem. Spotkanie od początku potoczyło się po myśli Żeglarzy, którzy okazali się zdecydowanie lepsi od swoich sierpeckich rówieśników. Zdobyliśmy dziewięć bramek, nie tracąc przy tym ani jednej i, jak się okazało w minioną środę, był to wynik, który pozwolił nam zająć pozycję lidera po pierwszej serii spotkań.

Delta z kolei rundę wiosenną rozpoczęła na swoim obiekcie, ale na pierwszy ligowy gwizdek w 2023 roku przyszło jej czekać aż do środy. Wtedy zmierzyła się z Amatorem Maszewo i również odniosła wysokie zwycięstwo. Wygrana słupczan nie była jednak tak okazała jak naszej drużyny. Ich mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6:1, co po pierwszych spotkaniach daje naszym najbliższym rywalom trzecie miejsce - Wisła wygrała 6:0 z FEA Gostynin i to ona zajmuje pozycje wicelidera.

Jesienią górą dwukrotnie był zespół ze Słupna. Stoczniowcy przegrali najpierw 0:3 na własnym obiekcie, a następnie, chociaż próbowali się zrewanżować, ulegli na wyjeździe 2:4. Wsparcie kibiców w tym spotkaniu będzie zatem niezwykle ważne, dlatego zachęcamy wszystkich fanów Stoczniowca do przyjścia na stadion przy ulicy Kolejowej 3! Pierwszy gwizdek sędziego w niedzielę, 26 marca, o godzinie 10:00.


Kalendarz weekendowych meczów:

I liga wojewódzka A2 Junior Starszy U-18

STF champion - Stoczniowiec Płock - 25.03, godz. 11:00

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy U-17

Stoczniowiec Płock - LKS Wicher Cieszewo - 26.03, godz. 13:00

I liga okręgowa C1 Trampkarz U-15

Delta Słupno - Stoczniowiec Płock - 26.03, godz. 14:00

I liga wojewódzka C2 Trampkarz U-14

Stoczniowiec Płock - Narew 1962 Ostrołęka - 25.03, godz. 13:00

I liga okręgowa D1 Młodzik U-13

Stoczniowiec Płock - Delta Słupno - 26.03, godz. 10:00

I liga okręgowa D2 Młodzik U-12

Stoczniowiec I Płock - Orkan Sochaczew - 25.03, godz. 10:00

Płocka Liga Orlik U-10 (balon na Wiśle)

Sparta Płock - Stoczniowiec Płock - 26.03, godz. 14:00
Stoczniowiec Płock - FEA Gostynin - 26.03, godz. 14:20
Stegny Wyszogród - Stoczniowiec Płock - 26.03, godz. 15:00
Stoczniowiec Płock - Błekitni Gąbin - 26.03, godz. 15:20
Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.