Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Modernizacji naturalnej, pełnowymiarowej płyty boiska

IMG 5065
Koniec roku to czas podsumowań tego, co wydarzyło się w naszym klubie przez ostatni rok. O wynikach sportowych drużyn piłkarskich KS Stoczniowiec Płock informował na bieżąco. Bardzo ważnym elementem odbudowy świetności naszego klubu jest poprawa infrastruktury piłkarskiej przy ul. Kolejowej 3, przede wszystkim rozpoczęcie modernizacji naturalnej, pełnowymiarowej płyty boiska.

Jako zarząd klubu zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że bez wsparcia władz samorządowych będzie to zadanie niezwykle trudne, mimo to rozpoczęliśmy starania o realizację tego projektu. Nasze działania w tym zakresie rozpoczęły się jeszcze jesienią 2021 roku. Prace, które zostały wykonane w tym roku, zakończyły się zasiewem trawy. Do pełnego sukcesu czyli ogrodzenia boiska i jego wyposażenia potrzebujemy jeszcze trochę czasu oraz środków finansowych, ale jest w nas dużo nadziei, jak i radości z tego, co już udało się zrealizować w roku 2022 r. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i pomocy całego środowiska Klubu Sportowego Stoczniowiec Płock oraz zaprzyjaźnionych firm i organizacji społecznych, cel którym jest zrealizowanie naturalnego, pełnowymiarowego boiska piłkarskiego z automatycznym nawadnianiem zostanie osiągnięty i już w rundzie wiosennej 2023 r. boisko będzie służyło wszystkim drużynom Stoczniowca. W tym miejscu chcielibyśmy szczególnie podziękować firmom:

MILEX Profesjonalne Systemy Nawadniania; Hunter Industries; Hunter Industries Europe; Watermil; Elysee; Wixbud S.A.; Grupa Irbud; PRD Kutno; P.B.P. Trakt Kutno; P.W. Hydrobud; Centrum Budownictwa Gaja – Murdom; Grupa Wykonawstwa Specjalistycznego Sp. z o.o.; Centrum Handlowo-Usługowe Bugaj; P.P.H.U. Tartak Ciechomice; Wiwax sp. z o.o.; WixWodKan Sp. z o.o.;     El-Kons-Bud Sp. z o.o.; 4 Sezony Sp z o.o.; FutbolGang; Stoczniowiec 1949;

a także zawodnikom i rodzicom.

Dziękujemy, jesteście wielcy!

Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.