Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Święty Mikołaj odwiedził młodych Stoczniowców!

mikołajki

Tytaniczna praca, jaką młodzi piłkarze Stoczniowca Płock wkładają w treningi i rozgrywki ligowe, nie przechodzi bez echa. Wieści o zaangażowaniu naszych zawodników dotarły aż do Laponii i zostały odpowiednio nagrodzone!Za nami bardzo udana runda jesienna, która zwieńczyła trudny i pracowity 2022 rok. Pomimo niesprzyjającej i chłodnej aury za oknem, młodzi Stoczniowcy cały czas nie odpuszczają i pozostają w grze, by być w pełni gotowymi do dalszej walki w sezonie 2022/23, ale już wiosną!

Zaangażowanie i ciężka praca młodych adeptów piłki nożnej są zauważane na co dzień przez trenerów, którzy doceniają wkład swoich podopiecznych w poszczególne jednostki treningowe, turnieje i spotkania ligowe. W tym magicznym, grudniowym, okresie informacja o postawie Stoczniowców dotarła aż na koło podbiegunowe!


Święty Mikołaj okazał się być pod wrażeniem postawy naszych zawodników i, za ich przykładność w reprezentowaniu Stoczniowca, przekazał czapki, które w tym tygodniu trenerzy wręczają piłkarzom po zakończonych treningach. Teraz będą mogli godnie reprezentować klub nie tylko na boisku, ale również zimową porą - z czapką na głowie!

Więcej zdjęć znajdziecie -
 tutaj.

Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.