Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Stoczniowiec Płock - Wkra Żuromin 3:1

241028236 4419960541383512 7284761030630037950 nSpotkanie w pierwszej połowie było bardzo wyrównane, a obie drużyny dążyły do strzelenia gola. Wynik otworzył Kamil Dąbrowski po podaniu Oliwiera Osmańskiego, a kilka minut później goście wyrównali po golu zdobytym z rzutu karnego. W drugiej połowie drużyna Stoczniowca z każdą minutą coraz bardziej przeważała i udokumentowała to zdobywając dwie bramki.

Stoczniowiec Płock - Wkra Żuromin 3:1 (1:1)

Skład: Tokarski - Ignaczewski, Orłowski, Bieńkowski, K.Majchrzak (86' Dobieński) - P.Majchrzak, Skierkowski (61' Kustra), Trzciński, Dąbrowski, Osmański (89' Rutkowski) - Kowalczyk (83' Kwiatkowski)

Bramki:
10' Kamil Dąbrowski (as. Oliwer Osmański)
70' Przemysław Jakub Kowalczyk (as. Kamil Dąborwski)
80' Przemysław Jakub Kowalczyk (as. Piotr Majchrzak)

Już w najbliższą środę kolejne spotkanie w ramach rozgrywek IV ligi. O godzinie 20:00 na stadionie przy Kolejowej 3 podejmiemy drużynę Unii Warszawa.
Kolejka 4 28-08-2021 00:00 KS Sokół Serock 0 : 1 Narew 1962 Ostrołęka
28-08-2021 00:00 KS Drukarz Warszawa 1 : 2 Escola Varsovia
28-08-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 1 : 2 Wisła II Płock S.A.
Najbliższy mecz 01.09.2021 UKS Talent Warszawa godzina 20:00
3 Kolejka 28-08-2021 00:00 PWKS Huragan Wołomin U-15 - : - UKS Talent Warszawa U-15
28-08-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk U-15 4 : 2 KS Drukarz Warszawa U-15
28-08-2021 00:00 RKS Mazur Radzymin U-15 1 : 3 AP Agape Białołęka U-15
28-08-2021 13:45 LKS Amator Maszewo U-15 0 : 2 Stoczniowiec Płock U-15