Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Błękitni Gąbin - Stoczniowiec Płock 0:1

184075903 4095713047141598 4509886535910773278 n
Udało przywieźć się kolejne, niezwykle cenne trzy punkty z trudnego terenu w Gąbinie. Wczorajsze spotkanie dostarczyło sporej liczby emocji, gospodarze zawiesili naszemu zespołowi naprawdę wysoko poprzeczkę.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, zarówno jedna i druga drużyna miały okazję na otworzenie wyniku meczu, jednak pewnie w bramkach spisywali się bramkarze.
W drugiej połowie z każdą minutą rosła przewaga Stoczniowca. Dążenie do strzelenia bramki przyniosło efekt w 83 minucie, kiedy w polu karnym faulowany był Kowalczyk i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany i otworzył, a jednocześnie ustalił wynik spotkania.

Błękitni Gąbin - Stoczniowiec Płock 0:1 (0:0)

Bramki:

Przemysław Jakub Kowalczyk ⚽

Skład: Łopatowicz - Wróblewski, Dzierżanowski, Orłowski, Krajewski - Majchrzak (82' Adamkowski), Skierkowski, Malinowski (61' Mielczarek), Koryto, Nowicki - Kowalczyk

Stocznowiec po rozegranych XVII kolejkach prowadzi w tabeli Ligi Okręgowej z 45 punktami. Na drugim miejscu plasuje się Zryw Bielsk z 39 punktami, trzecie miejsce zajmuje Delta Słupno z 38 oczkami. Kolejne spotkanie rozegramy już w najbliższą sobotę. O godzinie 15:00 podejmiemy na własnym stadionie drużynę Orkana Sochaczew.

Kolejka 20 08-05-2021 12:00 Stegny Wyszogród 3 : 2 Unia Czermno
08-05-2021 15:00 Amator Maszewo 1 : 1 Delta Słupno
08-05-2021 16:00 Mazur Gostynin 4 : 0 Pogoń Słupia
08-05-2021 17:00 Orkan Sochaczew 3 : 4 Skra Drobin
08-05-2021 17:00 Unia Iłów 3 : 2 Zryw Bielsk
09-05-2021 11:00 Błękitni Gąbin 0 : 1 Stoczniowiec Płock
09-05-2021 11:00 Skrwa Łukomie 2 : 1 Orzeł Goleszyn