Najnowsze informacje

Unia Czermno - Stoczniowiec Płock 2:2

image1
Świadkami bardzo ciekawego spotkania byliśmy w niedzielne przedpołudnie. Ostatecznie na ciężkim, grząskim boisku w Czermnie obie jedenastki podzieliły się punktami.

W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy bramek, jednak okazji do ich zdobycia nie brakowało. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego (Damian Sztendor nie trafił w światło bramki), po naszej stronie Jakub Kustra trafił w poprzeczkę. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Po około godzinie gry po rzucie rożnym do bramki trafił Kacper Orłowski, jednak gospodarze wyrównali już minutę później po składnej akcji. W 80 minucie meczu Unici po pięknym trafieniu Kamila Borkowskiego wyszli na prowadzenie. Kiedy wydawało się, że nasza drużyna dozna pierwszej porażki ligowej w piątej minucie doliczonego czasu gry ambitnie walczący Stoczniowcy doprowadzili do wyrównania. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Jakuba Kustry po zamieszaniu na gola głową zamienił Przemysław Jakub Kowalczyk i tym samym przedłużył serię naszych spotkań bez porażki do dwunastu.

Unia Czermno - Stoczniowiec Płock 2:2 (0:0)

Bramki:
Kacper Orłowski⚽️
Przemysław Jakub Kowalczyk⚽️

Skład: Gorczyca - Adamkowski, Orłowski, M.Nowak, Krajewski - Nowicki, Wróblewski, Kowalczyk, Mielczarski (70' Kwiatkowski) - Kustra, Dorobek (74' Malinowski)

Stoczniowiec nadal znajduje się na I miejscu w ligowej tabeli z 32 punktami. Tuż za jego plecami z 30 punktami plasuje się drużyna Zrywu Bielsk, a na trzecim miejscu Delta Słupno z 27 oczkami. I to właśnie z drużyną ze Słupna zagramy w ostatniej jesiennej kolejce. Początek spotkania przy Kolejowej 3 w najbliższą sobotę o godzinie 13:00.
12 kolejka 07-11-2020 00:00 Unia Iłów 5 : 3 Błękitni Gąbin
07-11-2020 00:00 Zryw Bielsk 2 : 1 Orzeł Goleszyn
07-11-2020 00:00 Orkan Sochaczew 2 : 5 Skrwa Łukomie
07-11-2020 00:00 Delta Słupno 1 : 0 Skra Drobin
07-11-2020 00:00 Amator Maszewo 3 : 0 Mazur Gostynin
07-11-2020 00:00 Stegny Wyszogród 7 : 1 Pogoń Słupia
08-11-2020 11:00 Unia Czermno 2 : 2 Stoczniowiec Płock