Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin 4:2

120309357 3463343423711900 1632558931477165018 oW ciężkich warunkach atmosferycznych przyszło zmagać się drużynom w niedzielne popołudnie w ramach VII kolejki Ligi Okręgowej. Spotkanie toczone było przy padającym deszczu oraz mocnych podmuchach wiatru, jednak najwierniejsi fani, którzy zdecydowali się odwiedzić tego dnia stadion przy Kolejowej 3 na brak emocji nie mogli narzekać.

Pierwszy kwadrans należał do przyjezdnych, którzy co najmniej dwukrotnie byli bardzo blisko otworzenia wyniku. Na domiar złego boisko w 18 minucie z kontuzją musiał opuścić Arkadiusz Wróblewski. Chwilę później sprawy w swoje ręce (nogi) wziął jednak niezawodny Jakub Kustra i wyprowadził dość niespodziewanie nasz zespół na prowadzenie. Stoczniowiec zaczął grać odważniej i pięć minut później prowadziliśmy już różnicą dwóch trafień, a na listę strzelców wpisał się Kamil Nowicki. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.
W drugiej części gry Kajetan Dorobek podwyższył prowadzenie na 3:0 i wydawało się, że emocje w tym spotkaniu już się skończyły. Nic bardziej mylnego. Błękitni w 65 minucie gry strzelają pierwszą bramkę i przystępują do regularnych ataków. Przez następny kwadrans Stoczniowiec skupiony jest głównie na defensywie jednak udaje się przetrwać ten czas bez straty bramki, a w 80 minucie Bartłomiej Mielczarski po szybkiej kontrze przypieczętowuje zwycięstwo naszej drużyny. Jeszcze w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry goście strzelają drugą bramkę i spotkanie kończy się wynikiem 4:2 dla Stoczniowca.

Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin 4:2 (2:0)

Bramki:
Jakub Kustra ⚽️
Kamil Nowicki ⚽️
Kajetan Dorobek ⚽️
Bartłomiej Mielczarski ⚽️

Skład: Gorczyca - Sutkowski (84' Lewandowski), Orłowski, M.Nowak, Kwiatkowski (84' Adamkowski)- Dorobek (75' Klimkiewicz), Skierkowski, Wróblewski (18' Mielczarski), Kustra (80' Żebrowski), Nowicki - Kowalczyk
W następnej kolejce zagramy na wyjeździe z beniaminkiem - drużyną Orkanu Sochaczew. Spotkanie zaplanowane jest na sobotę  3 października o godzinie 16:00.

SSM Wisła Płock - Stoczniowiec Płock 3:0
Najbliższy mecz 3 października Stoczniowiec Płock - Polonia Radzanowo godz. 14.00
6 kolejka 26-09-2020 00:00 Wicher Cieszewo U-16 9 : 2 Polonia Radzanowo U-16
26-09-2020 11:00 SSM Wisła Płock U-16 3 : 0 Stoczniowiec Płock U-16