Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Stoczniowiec Płock - Unia Czermno 0:2

74315360 2614491625263755 6452918006933618688 o
Nie idzie w ostatnich spotkania naszym zawodnikom. Niby sama gra nie wygląda źle ale w kluczowych momentach brakuje skuteczności, koncentracji, a przeciwnicy bezlitośnie wykorzystują błędy popełniane w defensywie.

Podobny przebieg miało i sobotnie spotkanie. Stoczniowiec posiadał inicjatywę, ale jego ataki kończyły się w okolicach pola karnego przeciwników, a skutecznie grający w defensywie przyjezdni groźnie kontratakowali. W 25 minucie nasz zespół uratował jeszcze słupek ale 10 minut później kontra gości była już skuteczna. W drugiej odsłonie gry nasi zawodnicy zepchnęli Unię do defensywy ale bardzo pewnie bronił bramkarz zespołu z Czermna. W doliczonym czasie gry po kolejnym szybkim ataku przyjezdni ustalili wynik meczu na 0:2

Stoczniowiec Płock - Unia Czermno 0:2 (0:1)

Skład: Banach - Pesta, Orłowski, Gałamaga, Kwiatkowski - Lewandowski (46' Dorobek), Nowak, Skierkowski, Wróblewski, Tomaszewski (74' Żaglewski) - Kowalczyk

Trener: Damian Kijek

Przed nami ostatni pojedynek w rundzie jesiennej. W najbliższą niedzielę zmierzymy się w Maszewie z miejscowym Amatorem.

12 kolejka 02-11-2019 00:00 Błękitni Gąbin 2 : 2 Delta Słupno
02-11-2019 00:00 Mazur Gostynin 1 : 1 Amator Maszewo
02-11-2019 00:00 Kasztelan Sierpc 14 : 1 Pogoń Słupia
02-11-2019 00:00 Skra Drobin 2 : 3 Orzeł Goleszyn
02-11-2019 13:30 Stoczniowiec Płock 0 : 2 Unia Czermno
03-11-2019 00:00 Bzura Chodaków 2 : 0 Unia Iłów
03-11-2019 00:00 Skrwa Łukomie 1 : 4 Zryw Bielsk