Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 9:0

71653714 2553464811366437 3468053415685259264 oSobotni pojedynek był meczem do jednej bramki. Pierwszy gol padł już w 9 minucie gry, a do przerwy prowadziliśmy różnicą trzech trafień. W drugiej odsłonie piłka do siatki przyjezdnych trafiła jeszcze sześciokrotnie i spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Stoczniowca.

Prawdziwym królem polowania w tym dniu okazał się Jakub Przemysław Kowalczyk, który sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców.

Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 9:0 (3:0)

Bramki: Jakub Przemysław Kowalczyk 9', 31', 43', 57', 60', 73' Arkadiusz Wróblewski 51', 61', Krystian Skierkowski 66'

Skład: Łopatowicz - Pesta (62' Pietruszewski), Orłowski (66' Lakowski), Dzierżanowski, Gałamaga (74' Adamkowski) - Dorobek (55' Lewandowski), Skupiński, Skierkowski (74' Starzyński), Tomaszewski (70' Żaglewski) - Wróblewski (74' Żuchiński), Kowalczyk

Trener: Damian Kijek

Stoczniowiec wskoczył ponownie na pozycję lidera tabeli. Przed nami starcie w Drobinie. Z miejscową Skrą zmierzymy się w najbliższą sobotę o godzinie 12:00.

SSM Wisła II Płock - Stoczniowiec Płock 1:4
Najbliższy mecz 12 października, Stoczniowiec Płock - SSM Wisła I Płock godz. 10.00
9 kolejka 05-10-2019 13:00 SSM Wisła Płock II U-13 1 : 4 Stoczniowiec Płock U-13
06-10-2019 00:00 Królewscy Płock U-13 4 : 0 Amator Maszewo U-13
06-10-2019 00:00 Pegaz Drobin U-13 1 : 4 Błękitni Gąbin U-13
06-10-2019 00:00 SSM Wisła Płock I U-13 8 : 1 AP Bzura Chodaków U-13