Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock 2:4

71844452 2525612307485021 4974839414703259648 oPiąte zwycięstwo z rzędu odniosła płocka drużyna. Tym razem nasi zawodnicy okazali się lepsi od spadkowicza z IV ligi - Mazura Gostynin. Mecz dobrze ułożył się dla Stoczniowca. Po 25 minutach prowadziliśmy już różnicą dwóch trafień.

Najpierw Gałamaga skutecznie wykorzystał rzut karny podytkowany po faulu na Tomaszewskim, a następnie wynik podwyższył Arkadiusz Wróblewski. Pod koniec pierwszej połowy inicjatywę przejęli gospodarze. Efektem tego był rzut karny dla Mazura tuż przed końcem pierwszej częśći gry. Wiktor Górecki popisał się jednak świętną interwencją i zatrzymał uderzenie Bartosza Komorowskiego.
Co nie udało się gospodarzom w pierwszej połowie przyniosło efekt na początku drugiej części spotkania. Komorowski uderzeniem głową zdobył kontaktową bramkę. Niespełna dziesięć minut później odpowiedział Stoczniowiec, Kowalczyk do Wróblewskiego i odzyskaliśmy dwubramkowe prowadzenie. Mazur nie składali jednak broni i kwadrans przed końcem meczu zdobył drugiego gola. I tym razem strata bramki podziałała mobilizująco na nasz zespół. Kowaczyk w 87 minucie podwyższył i ustalił wynik spotkania na 4:2 dla Stoczniowca.

Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock 2:4 (0:2)

Bramki: 2x Wróblewski, Kowalczyk, Gałamaga

Skład: Górecki - Kwiatkowski (88' Pietruszewski), Orłowski, Nowak , Gałamaga - Tomaszewski (88' Żuchiński), Skupiński, Skierkowski (78' Lakowski), Wróblewski (90' Dzierżanowski), Dorobek (65' Lewandowski) - Kowalczyk

Trener: Damian Kijek

Stoczniowiec utrzymał pierwszą pozycję w tabeli. Za tydzień pojedynek z Kasztelanem Sierpc. Początek spotkania przy Kolejowej 3 w sobotę o godzinie 11:00.
6 kolejka 21-09-2019 00:00 Błękitni Gąbin 1 : 2 Skrwa Łukomie
21-09-2019 00:00 Kasztelan Sierpc 6 : 1 Amator Maszewo
21-09-2019 00:00 Delta Słupno 3 : 3 Unia Czermno
21-09-2019 00:00 Unia Iłów 1 : 3 Zryw Bielsk
21-09-2019 11:00 Mazur Gostynin 2 : 4 Stoczniowiec Płock
22-09-2019 00:00 Pogoń Słupia 1 : 3 Orzeł Goleszyn
22-09-2019 00:00 Bzura Chodaków 2 : 3 Skra Drobin