Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin 2:0

70871895 2512424898803762 2169763661998981120 oCzwarte ligowe zwycięstwo z rzędu odnieśli nasi zawodnicy. W sobotnie popołudnie pokonali przyjezdnych z Gąbina, choć trzeba przyznać, że pierwsza część gry na to nie wskazywała. To drużyna Błękitnych miała przewagę i stworzyła sobie jedną świetną okazję do zdobycia bramki, lecz świetnie interweniował Wiktor Górecki.

Na drugą połowę Stoczniowiec wyszedł z mocnym postanowieniem zmiany oblicza meczu. I kiedy gra naszej drużyny zaczęła się zazębiać w 57 minucie z boiska z czerwoną kartką wyleciał Mariusz Pesta i przez ponad pół godziny musieliśmy radzić sobie w osłabieniu. Nie podłamało to naszych zawodników i dziesięć minut później Patryk Gałamaga kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego wyprowadził płocczan na prowadzenie. Goście atakowali lecz brakowało im wykończenia, a do tego bardzo dobrze funkcjonowała obrona miejsowych. Na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry wprowadzony kilka chwil wcześniej Radosław Żuchiński podwyższył,a zarazem ustalił wynik spotkania na 2:0 dla Stoczniowca.

Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin 2:0 (0:0)

Bramki: 66' Patryk Gałamaga, 88' Radosław Żuchiński

Skład: Górecki - Pesta, Dzierżanowski, Orłowski, Gałamaga - Żaglewski (46' Lewandowski), Nowak, Tomaszewski (79' Żuchiński), Wróblewski, Dorobek (90' Lakowski) - Kowalczyk

Trener: Damian Kijek

Stoczniowiec lideruje w tabeli z dwunastoma oczkami. Najbliższe spotkanie rozegramy ze spadkowiczem z IV ligi - drużyną Mazura Gostynin. Będzie to mecz wyjazdowy, a jego początek zaplanowano na sobotę 21 września o godzinie 11:00.
5 kolejka 13-09-2019 00:00 Amator Maszewo 2 : 3 Unia Czermno
14-09-2019 00:00 Orzeł Goleszyn 6 : 3 Unia Iłów
14-09-2019 00:00 Mazur Gostynin 0 : 4 Kasztelan Sierpc
14-09-2019 00:00 Zryw Bielsk 1 : 4 Delta Słupno
14-09-2019 16:30 Stoczniowiec Płock 2 : 0 Błękitni Gąbin
15-09-2019 00:00 Skrwa Łukomie 0 : 4 Bzura Chodaków