Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock 0:3

70447144 2499166950129557 1303262247778254848 o
Miłą niespodziankę w dniu wczorajszym sprawili nasi zawodnicy pokonując na wyjeździe przystępującą do tego meczu z kompletem zwycięstw drużynę chodakowskiej Bzury.

Spotkanie rozgrywane przy licznej frekwencji, toczone na dobrze przygotowanej płycie lepiej rozpoczęło się dla naszej drużyny. W 12 minucie Gałamaga dośrodkował z rzutu wolnego, błąd popełnił bramkarz gospodarzy, który wypuścił piłkę z rąk, a najprzytomniej w polu karnym zachował się Igor Tomaszewski, który skierował piłkę do siatki. Do końca pierwszej połowy optyczną przewagę posiadali gospodarze, jednak Stoczniowiec skutecznie rozbijał ataki miejscowych.
Od początku drugiej części gry Bzura starała doprowadzić się do wyrównania nadziewając się co jakiś czas na kontry naszego zespołu. Po jednej z takich akcji w okolicach 60 minuty gry Mariusz Pesta podwyższył prowadzenie naszej drużyny. Ostatni kwadrans gry to spora przewaga gospodarzy, jednak Wiktor Górecki w naszej bramce był tego dnia zaporą nie do pokonania dla miejscowych. Wynik spotkania na 3:0 dla Stoczniowca ustalił tuż przed końcem regulaminowego czasu gry Jakub Kowalczyk po zagraniu Arkadiusza Wróblewskiego.

Bzura Chodaków - Stoczniowiec Płock 0:3 (0:1)

Bramki: Igor Tomaszewski, Mariusz Pesta, Jakub Kowalczyk

Skład: Górecki - Pesta, Orłowski, Gałamaga, Kwiatkowski (80' Starzyński) - Żaglewski (70' Lewandowski), Nowak, Tomaszewski (89' Żuchiński), Wróblewski, Dorobek (86' Pietruszewski) - Kowalczyk

Trener: Damian Kijek

Po tym spotkaniu Stoczniowiec awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę. Na własnym boisku podejmiemy drużynę Błękitnych Gąbin. Początek meczu przy Kolejowej 3 zaplanowano na godzinę 16:30.
4 kolejka 07-09-2019 00:00 Delta Słupno 1 : 4 Orzeł Goleszyn
07-09-2019 00:00 Unia Iłów 1 : 5 Skra Drobin
07-09-2019 00:00 Kasztelan Sierpc 6 : 0 Unia Czermno
07-09-2019 00:00 Błękitni Gąbin 2 : 1 Mazur Gostynin
08-09-2019 00:00 Pogoń Słupia 0 : 3 Skrwa Łukomie
08-09-2019 15:00 Bzura Chodaków 0 : 3 Stoczniowiec Płock