Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Wiele emocji, kolejne trzy punkty na koncie Stoczni

IQ9A5290Sobotnie spotkanie z drużyną Skrwy Łukomie to była prawdziwa huśtawka nastrojów. Mecz zakończył się wygraną naszego zespołu 2:1 jednak bramek w tym meczu mogło wpaść o wiele więcej. Ale od początku...

Nie minęły trzy minuty spotkania a Stoczniowiec mógł prowadzić już różnicą dwóch bramek jednak ani Orłowski czy Mielczarski nie potrafili skierować piłki do bramki. O wiele konkretniejsi pod bramką byli przyjezdni i to oni wyszli na prowadzenie po kwadransie gry. Goście po strzeleniu bramki cofnęli się całą jedenastką na swoją połowę i groźnie kontratakowali. Swoich prób z dystansu próbował Skierkowski jednak wynik nadal nie ulegał zmianie, blisko było po zamieszaniu w polu karnym po centrze z rzutu rożnego jednak zawodnicy gości wybili w ostatniej chwili piłkę. Ataki płocczan przyniosły efekt w 42 minucie gry. Dośrodkowanie Gałamagi, piłka odbija się od jednego z zawodników Skrwy spada pod nogi Orłowskiego i nasz młody zawodnik doprowadza do wyrównania.

Druga połowa to jeszcze bardziej skomasowane ataki Stoczniowca i jeszcze groźniejsze kontry drużyny z Łukomia. Po uderzeniach Mielczarskiego i Gałamagi piłka zatrzymuje się na słupku, kilkukrotnie świetnie interweniuje bramkarz gości. Skrwa staje przed szansą wykorzystania nieskuteczności naszego zespołu jednak marnują dwie stuprocentowe okazje. Kiedy wydawało się, że Łukomska bramka w drugiej połowie nie zostanie już odczarowana, w 84 minucie gry Arkadiusz Wróblewski zdobywa zwycięską bramkę...bramkę bardzo wymęczoną, gdyż wcześniej w tej samej akcji trzykrotnie górą wyszedł golkiper przyjezdnych. Liczy się jednak to co w siatce i nasza drużyna dopisała do swojego dorobku kolejne trzy punkty.

Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 2:1 (1:1)

Bramki: Orłowski, Wróblewski

Skład: Górecki - Pesta (63' Kostun), K.Skierkowski, Nowak, Gałamaga (79' Milewski) -Tomaszewski (60' Kwiatkowski), Gapiński, Bagiński (46' Kowalczyk), Wróblewski, Mielczarski (84' Grabowski) - Orłowski (89' Adamkowski)

Trener: Damian Kijek

Przed nami ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Zmierzymy się na wyjeździe z zajmującą drugie miejsce w tabeli ekipą Skry Drobin. Początek w sobotę o godzinie 13:00.

Świt Staroźreby - Stoczniowiec Płock 0:6
Najbliższy mecz 10.11.2018 godz. 10.00 Stoczniowiec Płock - Start Proboszczewice